GrabCADil on kolm ägedat tööpakkumist, millest ei saa mööda vaadata

Oled nutikas tehnikainimene? Sul on praegu võimalus liituda GrabCADiga, mis on osa ühest 3D-printimise rajanud ettevõttest Stratasys. Stratasys on 3D-printimise turuliider ja innovaator ning teenindab maailmas tuntud kaubamärke, nagu Ford, BMW ja Google. 

GrabCADis on praegu vaba kolm tõeliselt head töökohta, mis ei jäta külmaks ühtegi tehnikahuvilist. Ehk oled just sina see, keda nad otsivad? Vaata järele! 

Tule rahvusvahelisse meeskonda vanemtarkvarainseneriks

GrabCAD loob pilvepõhist tarkvaraplatvormi, et võimaldada erinevad printimistehnoloogiad siduda kokku  ühte keskkonda ning kolmandatel osapooltel sellega liidestuda.

Tarkvarainsenerina saad osa ägedast rahvusvahelisest meeskonnast, kus sulle pakutakse võimalust lüüa kaasa kolmandate osapoolte jaoks mõeldud SDK-de, seadmehaldustarkvara, analüüsi ja aruandluse või platvormi teenuste loomisel.

Kandideerimiseks peaks sul olema vähemalt 6-aastane kogemus tarkvaraarenduses, võime õppida uusi oskusi ja keeli ning soov teha oma tööd tulevikku vaatava meelega. Muidugi ei tee ka paha, kui julged välja öelda oma arvamuse ja ideed. 

Tutvu tööpakkumisega lähemalt SIIN

Kus sa oled, vanemtaristuinsener?

Vanema taristuinsenerina töötad selle nimel, et arendusmeeskonnad saaksid toimetada kiiresti ja minimaalse riskiga. GrabCAD liigub infrastruktuuri sisemise platvormi juurutamise suunas, mistõttu otsitakse inseneri, kes kirjutab meeleldi infrastruktuuri haldamiseks koode ja teste.

Sel ametikohal asud tööle tehnoloogiatega, nagu Kubernetes, Terraform, Helm, Docker, AWS, Redis, Postgres, Elasticsearch Bashi ja Ruby.  

Kandideerimiseks läheb sul muuhulgas vaja vähemalt 6-aastast kogemust infrastruktuuri haldamisel, tootmiskeskkondade projekteerimisel, rakendamisel ja jälgimisel ning oskust mõelda abstraktselt ning kujundada suuri süsteeme.  

Kas arvad, et just see töökoht on midagi just sulle? Vaata pakkumist SIIT

Oled osav testide arendaja?

See positsioon on mõeldud kellelegi, kes saab koodist aru ja teab, kuidas seda testida. Ideaalsel kandidaadil on TypeScripti arendamise taust, ta kirjutab mugavalt TypeScripti koodi, loob testimisraamistikke ja automatiseerimisskripte.

Kui kõike seda oskad, avaneb sulle võimalus liituda ülemaailmse tarkvaratiimiga kiiresti arenevas keskkonnas, kus saad arendada 3D-printimise jaoks erinevaid laua- ja pilvepõhiseid tarkvaratooteid ning töötada õlg õla kõrval spetsialistidega, kes vastutavad ettevõtte automaatika ja klienditoe arendamise eest. 

Sinu ülesannete sekka kuulub muuhulgas koostöö arendajate ja tooteomanikega, planeerimine ja kujundamine, tootekoodi ülevaatamine, teststsenaariumide sõnastamine ja testautomaatika raamistike väljatöötamine.

Selleks ametiks läheb sul vaja bakalaureusekraadi informaatikas, arvutitehnikas, tarkvaratehnikas või infotehnoloogias, vähemalt 5-aastast praktilist kogemust tarkvaraarenduses ning kasuks tuleb ka oskus töötada automaatikatööriistadega. 

Tundsid end selles kirjelduses ära? Uuri lähemalt SIIT.

Miks liituda just GrabCADi meeskonnaga?

Kas tahad teha kaugtööd või jalutada iga päev Rotermanni kvartalis asuvasse kaasaegsesse kontorisse – valik on sinu. GrabCADi töötajana on sul veel mitmeid hüvesid: lisaks riiklikule tervisekindlustusele saad sa endale ka eratervisekindlustuse. 

Kõikidel trennisõpradel on võimalus kasutada sporditoetust ja end soodsa hinna eest vormis hoida. Ja muidugi saad sa 3D-printimise turuliidri all töötades kasutada enda tarbeks kvaliteetseid industriaalseid 3D-printereid. 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.