Töökuulutus

Insener, täida tühi leht: Ampleris saab tööd arendaja, kes paneks telefoni elektriratta hingeelu näitama

Ampler Bikes on tänapäeva elektromobiliseeruvas maailmas üks eesrindlikumaid ja tuntumaid tegijaid. Firma toodetud kergekaalulised ja stiilsed elektrijalgrattad muudavad argipäevase liiklemise ummiku-ja stressivabaks, olles samal ajal ka äärmiselt kasutajasõbralikud ning keskkonnasäästlikud.

Hetkel on tootevalikus kolm erinevat elektriratast, millest üks on sportliku ning teised kaks igapäevasema suunitlusega. Nüüd on hakkajal arendajal võimalik seda edulugu veelgi edasi viia.

Selleks tarbeks otsib Ampler Bikes oma ridadesse andekat mobiiltarkvara inseneri (Mobile Software Engineer), kelle ülesandeks saab olema täiesti nullist uudse rakenduse loomine. Äpi eesmärgiks on luua aken elektrijalgrattasse, muuta igapäevasõit mugavamaks ning pakkuda ratturile võimalust oma elektriratast seadistada.

“Insener saab võimaluse alustada oma tööd täiesti valgelt ja puhtalt lehelt, mitte ühtegi rida koodi pole ette kirjutatud. Kogu nägemus ja arendus on tema teha, mängimisruumi jätkub küllaga” tutvustas Ampleri müügi-ja turundusjuht Ott Ilves arendajatööd.

Lisaks peab insener kokku panema tõhusa meeskonna teisest arendajast ja disainerist ning omama “käed-külge” töösuhtumist. Suureks plussiks on eelnev töökogemus native-rakenduste loomisel ning tegevus iOS ja Android platvormidel. Ning isegi kui kogemus piirdub vaid ühega, eeldab Ampler insenerilt tugevat huvi teise platvormi vastu. “Väga äge oleks ka eelnev kogemus Bluetoothiga,” lisab turundusjuht.

Põnev töökoht lubab arendajal jätta maha enda jalajälg ning ehitada revolutsiooniline rattakasutust ümberdefineeriv rakendus. Kindlat palganumbrit firma paika pole sättinud, sest huvilistelt oodatakse enda nägemust ideaalsest palgasoovist. Ampleri jaoks töötamisega kaasnevad siiski mitmed boonused, sealhulgas võimalus reisida, töötada mujalt ning omada päris isiklikku Ampleri elektrijalgratast. Siiani on kollektiivis populaarseim sportlik mudel “Curt”.

Teekond algas garaažis

“Ampler sai alguse viis aastat tagasi kolme mehe ühisest ideest. Üheskoos ehitati kodugaraažis valmis elektriratta prototüüp ning nüüdseks oleme müünud tuhandeid rattaid nii Eestis kui välismaal,” meenutab Ott firma algusaegasid. Ampleri sõbralik pere koosneb tänaseks 37 toredast liikmest, kusjuures kollektiiv kasvab iga aastaga pea topelt. Tulevikus soovib Ampler jõuda enamikesse Euroopa kodudesse ning anda liiklemisvahendile uue ja kasutajasõbraliku tähenduse.

Ampleri jalgrattaid müüakse täna nii Eestis kui ka Saksamaal, kus jalgrattakultuur on suure tähtsusega ning sealsete elanike jaoks lahutamatu osa igapäevarutiinist. “Inimesed vahetavad järjest oma autosid meie rataste vastu,” lisab Ilves. “Eriti mugav on Ampleri elektriratastega sõita keerulistes oludes, nagu näiteks mäkketõsul või vastu tuult vändates. Tänu elektriajamile ei ole vaja niivõrd palju pingutada.”

Eestis on asjad aga veel mõnevõrra arenemisjärgus.”Kohalik turg erineb Saksamaast ja muust Euroopast päris kõvasti. Eestis on rattateadlikus hetkel väiksem ning ratturitele mõeldud infrastruktuur korralikult välja töötamata. Suure osa sakslaste jaoks on ratas aga laiotstarbeline tööle-koju ja poodi tööriist, mis võib osutuda isegi identiteedi lahutamatuks osaks. Elektrirattaga on väga mugav teha 3-15 kilomeetrisi linnavahelisi sõite ning aku otsa lõppedes saab ka puhtalt niisama vändata.”

Eestis on õnneks teadlikkuse osas asjad paranemas ning selles on suur osa mängida ka Ampleril.

Märksõnad: , ,

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.