Töökuulutus

Kiiresti kasvav meediaettevõte otsib oma kõige kiiremini kasvavale ärile juhti

Otsime Geeniuse tellimuste äri juhti. 

Kes me oleme?

Geenius Meedia on kiiresti kasvav ettevõte, mis ehitab täpselt sihitud meediakanaleid, mille sisu on faktipõhine, arusaadav ja kasulik. Oleme müravabaks ja sõltumatuks platvormiks andekatele autoritele, hinnatud ekspertidele ning ideedele, mis teaduse ja tehnoloogia abil elu paremaks muudavad.

Alustasime 2016. aastal tehnoloogiaportaalina, mis sõltus ainult reklaamituludest. Tänaseks kirjastame üle 10 portaali, mitut ajakirja ja toodame podcaste. Kaks aastat tagasi hakkasime müüma digitellimusi, täna on meil kolmes paketis kokku üle 4000 tellija ja väikese eksperimendina alanud projekt kasvanud ettevõttele oluliseks tuluallikaks.

Geenius on siiani igal aastal oma äri mahtu peaaegu kahekordistanud. Hetkel on meie kõige kiiremini kasvav ärisuund tellimuste müük, nüüd otsimegi selle ärile juhti. 

Mis töö see on?

Tellimuste äri hõlmab nii paber- kui digitoodete müüki (ja miks mitte ühel hetkel ka podcastide?). Oma töö saad ise sisustada - alustama peadki strateegia ja protsesside paikapanekust (toote väärtuspakkumine, kliendi teekond, mõõdikud selle jälgimiseks, churni jälgimine ja mõõdistamine, tegevused, kuidas churni vältida, vajadusel nende tegevuste automatiseerimine).

Esmalt tuleks see kõik paika saada, siis saab edasi minna juba konkreetsete tegevustega, kuidas kliendi eluiga eesmärgistada, pikendada, churn alla viia. Edasi tuleks siis juba klassikased kliendihanked – digitellimused peamiselt läbi sisu, pabertoodete kampaaniad, koostööprojektid.

Mingist otsast nagu turundustöö, aga päris pole ka - natuke peaks kampaaniaid tegema, aga põhirõhk on sellel, et saaks protsessid tööle. 

Meil on üks inimene klienditeeninduses ja üks telefonimüügis, mõlemad ootavad endale juhti. Telefonimüüki võiks inimesi veel palgata, kui leiad viisi, kuidas müüjatele kvaliteetset baasi hankida. 

Kindlasti on meie tellimuste äri juhil suur roll uute toodete arendamisel. Oleme julged katsetajad, uusi tooteid ja tootelaiendusi on meil arenduses alati mitu.

Keda otsime?

  • Ootame, et kandidaadil oleks eelnev kogemus e-turundusega või veel parem, kui oleksid kokku puutunud tellimustoote loomise, arendamise või müügiga.
  • Hakkad igapäevaselt väga tihedat koostööd tegema Geeniuse peatoimetaja ja ajakirjanikega - seda tööd on oluliselt lihtsam teha, kui meedia huvitab sind ja hea ajakirjandus paneb su silma särama.

Mida me pakume?

  • Korralikku töötasu. Kuna asud juhtima kiiresti kasvavate tuludega ärisuunda, siis on su töötasust suur osa seotud tulemustega.
  • Pakume oma töötajatele suurt vabadust - töökoha ja -aja saad ise valida. Kolleegid, kellega aru pidada, on olemas, aga ülemusi napib – meile sobivad inimesed, kes saavad enda juhtimisega ise hakkama.
  • Ehitame endale praegu uut kontorit Põhja-Tallinnas.
  • Tellimuste müük on trendikas valdkond, mis ei piirdu kindlasti ainult ajakirjandusega - saad meie juures hea kogemuse, mida hinnatakse kõrgelt paljudes start-upides ja tehnoloogiaettevõtetes. 

Kui tahad tööst lähemalt rääkida, siis saada CV siim.saidla@geenius.ee hiljemalt 20. aprilliks 2022. Lisaküsimuste korral helista 5664 3356.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.