Messente otsib arendajat, kes aitaks jõuda eesmärgini miljard sõnumit aastas

Messente on Mobi gruppi kuuluv kiiresti kasvav Eesti idufirma, mis pakub klientidele võimalust saata sõnumeid mistahes mobiiltelefonile kõikjal maailmas. Firma järgmine eesmärk on saata miljard sõnumit aastas ning selleks on vaja meeskonda juurde kogenud arendajat.

Miks peaks üks hea arendaja Messentesse tööle tulekule mõtlema ning mille poolest Messentes töötamine erineb teisest firmadest, räägib Messente tegevjuht Lauri Kinkar.

Keda te Messentesse tööle otsite ja mida ta teie juures tegema peaks hakkama?

Me otsime full stack arendajat, kes aitaks meil ehitada ja arendada seda poolt, mis vaatab näoga kliendi poole. Sõnumite statistika ja muude moodulite juured on muidugi omakorda jällegi back-endis, nii et see peaks olema keegi, kes suudaks end mõlemal pool koduselt tunda.

Mis ettevõte Messente on ja millega te tegelete?

Messente ehitab ja haldab kommunikatsiooniplatvormi, mille abil saab saata tekstisõnumeid suvalisele maailma telefonile mistahes operaatori võrgus. Need võivad olla nii SMSid kui näiteks Viberi sõnumid, mistahes sõnumid.

Tehnilisemaks minnes, meie toode on ettevõtetele rida APIsid, mida integreerides saavad nad oma veebirakendusele või mobiiliäpile lisada võimaluse selliseid lühikesi tekstisõnumeid saata.

Need sõnumid on eelkõige igasugused teavitused, näiteks et restoran kinnitab üle lauabroneeringu, lennufirma annab teada, et lend hilineb, arstid saadavad visiidiaegade meeldetuletusi ja nii edasi. Või näiteks kasutajate autentimiseks mõeldud PIN-koodid.

Eestis näiteks liiguvad Itella Smartposti sõnumid meie abil, mõnedes Euroopa riikides DHLi omad ja nii edasi.

Millist kogemust te kandidaadilt ootate või millistele tingimustele ta vastama peaks?

See, kui kaua keegi kusagil midagi teinud on, jääb meie jaoks tihti teisejärguliseks. Pigem meil on vaja inimest, kes saaks mingid oskused kohe lauale tuua, kes on sellistes asjades kogenud.

Aga samas tech stack, mida tal vaja on, pole midagi väga eriskummalist. Front-endi poolt HTML ja CSS, keeltest PHP ja Python ning andmebaasid nagu PostgreSQL.

Me ei nõua kindlasti mingit telekomispetsiifilist kogemust ega midagi sellist. Kui nende asjadega ka pistmist tuleb, siis sellisel kujul, mis on kogenud arendajale väga kiiresti haaratav ja õpitav.

GALERII: Messentel on rõõmsad värvilised kontorid nii Tallinnas kui Tartus

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.