Töökuulutus

Playtech otsib võimekaid tootetalente looma maailma parimat reaalajas meelelahutust

Live üksuse lõbusad kohvipausid

Ligi 20 aktiivse tööpakkumise hulgas on Playtech otsimas tootevaldkonna tipptalente viiele väga olulisele positsioonile oma Live üksuses. Live üksuse juht Ori Hartstein selgitab, mis teeb Playtechi Live toote online mängutööstuses eriliseks ning mida huvitavat on ettevõttel tulevastele töötajatele pakkuda. 

Playtechi Live üksus on üsna unikaalse kõrgtehnoloogilise toote taga. Mis muudab live mängud mängutööstuses nii eriliseks?

Mängutööstus on viimase 5-10 aasta jooksul märkimisväärselt arenenud ja kõige märgatavam on areng olnud just live tootesuuna ehk reaalajas mängude puhul. Õnnemängudest ja panuste panemisest on palju tähtsamaks tõusnud mängude meelelahutuslik pool. Playtech toob kokku parima mänguelamuse ja mängijate kogukonna - võimaluse tulla kokku ja suhelda. Meie mängude edu pant on mängijate vajaduste ja ootuste esikohale seadmine, sest reaalajas toimiva teenuste puhul on kasutajakogemus kesksel kohal. 

Meie live-mängud näevad täna välja sama kvaliteetsed kui mistahes poodides müügil olevad videomängud. Me investeerime palju energiat sellesse, et pakkuda inimestele võimalikult laia valikut meelelahutust, vastates kõikvõimalikele eelistustele - loome nii klassikalisi kasiinomänge kui ka täiesti uusi mänge.

Tiimipäev Kakerdaja rabas

Live-kasiinodes töötavad päris diilerid, kes suhtlevad ning teenindavad mängijaid reaalajas. Kui palju tuleb sellise süsteemi ülesehitamiseks vaeva näha?

Meie üksuses läheb lõviosa tööst tipptasemel mängustuudiote loomisele, mis ületavad kvaliteedilt ükskõik millise päris kasiino Las Vegases. Meie Euroopas - suurim neist asub Riias -  ja Aasias asuvad stuudiod on sisuliselt telestuudiod, mis töötavad uusimal otseülekanneteks mõeldud kõrgtehnoloogial. Kasutame keerukaid lahendusi mitme kaamera ja erinevate võttenurkadega, et mängijatel oleks toimuvast igakülgne interaktiivne ülevaade. Pildis on vaheldumisi diiler ja mängulaud, mis võimaldab nautida online’s täiel rinnal kogemust, mida saaksid mistahes tipptasemel füüsilises kasiinos. 

Live'i tüdrukud Playtechi suvepäevadel

Juhtiva tarkvaraarendajana on meie standardid koodile väga kõrged. Valime alati tehnoloogia, mis kohandub just meie toodetega ning loome iga lahenduse tarbeks sobiva tarkvara, mis on skaleeruv ning tuleb toime erinevate väliste probleemidega, näiteks tõrgetega internetiühenduses või andmekeskustes. Kuigi live-mängud on turul juba 17 aastat, on meie koodibaas maksimaalselt 3 aastat vana. Me ei hoia kinni legacy-süsteemidest.

Sinu meeskond töötab Playtechi Tallinna kontoris, mis asub Ülemiste Citys. Räägitakse, et teil on omamoodi idufirmalik töökultuur – milles see väljendub? 

Väljastpoolt võib Playtechi-sugune suurfirma näida aeglane ja jäigalt organiseeritud. Meil on küll 6000 töötajat ning suured üksused, ometi pole ükski neist liialt aeglane. Meie töö käib efektiivselt ning me ei takerdu lohisevatesse tööprotsessidesse. Teeme pikaajalisi plaane, aga nende elluviimisel keskendume alati praegusele hetkele ning kiirele tegutsemisele. 

Sarnaselt idufirmadele toimetame väikeste ja agiilsete üksustena, mis teevad oma tööd sama tempokalt ja pühendunult kui näiteks 15-inimeseline idufirma. Uue toote või tehnoloogia arendamiseks on meil paigas teatud protsessid, kuid me ei kaota sealjuures oma loomingulist ja uuenduslikku mõttelaadi. 

Erinevalt start-up’idest on meil aga piisavalt võimekust ning vähem finantspiiranguid. Uutest turule tulijatest eristab meid struktureeritud testimine ja suure haardega automaattestid, mis kindlustavad meie toodete püsivalt kõrge kvaliteedi. Seega kohtuvad meie juures idufirmalik õhkkond, kiire töötempo ja innovaatilisus ning teiselt poolt suurfirma tugevus, stabiilsus ja mitmekesised hüved töötajatele. 

Live üksuse tiim kontoris lauajalgpallis mõõtu võtmas

Koroonaviiruse epideemia on taandumas ning inimesed näevad taas päikesevalgust. Kuidas tuli Playtech pandeemiaga toime? Kas mängijate arvud tõusid eriolukorra ajal?

Paindliku ettevõttena tuli Playtech eriolukorras väga edukalt toime. Mängijate osakaal suurenes märkimisväärselt, kuid selle taga ei olnud vaid pandeemia. Tootesuuna ja käibe kasv on olnud stabiilne alates 2019. aastast, seega pandeemia mõju ja loomuliku tõusu vahel on raske piirjoont tõmmata.

Küll aga märkasime, et inimestel oli eriolukorra ajal rohkem vaba aega, mida veedeti kodus ning seetõttu mängiti rohkem. Ajutist nihet oli tunda ka mängimise tipphetkedes ja kasutatavates seadmetes - online’s mängiti ühtlasemalt kogu päeva vältel ning nutiseadmetest koliti mängimisega sagedamini arvutiekraanile. 

Pandeemia pani meie üksuse töö ka täiesti uude olukorda, kuna meie mängustuudiotes töötavad korraga sajad inimesed. Eriolukorra ajal tuli kaaluda stuudiote osadeks jagamist ja diilerite suunamist kaugtööle, et vähendada töötajate omavahelist kontakti. Selleni asi õnneks siiski ei jõudnud, sest rakendatud ohutusmeetmed nagu desinfitseerimine, pausid vahetuste vahel ning eri sissepääsud töötajatele toimisid edukalt. 

Töövarjupäev Live üksuses

Otsite meeskonda päris mitut inimest. Millistele ametikohtadele uusi liikmeid ootate?

Ootame oma meeskonnaga liituma viit uut liiget ning vabad ametikohad on praegu Product Owner (2), Product Manager, Regulated Markets Project Manager ja peagi ka Delivery Manager.

Product Owner aitab disainida ja lansseerida uusi mänge ja tooteid ning võimendada mängijate kasutajakogemust. Töö on mitmekülgne, alustades tootedisaini esimestest sammudest ja lõpetades uue toote turule viimisega. 

Playtech väärtustab isiklikku arengut ja koos meiega õppimist, kuid see positsioon eeldab ka eelnevat töökogemust ning põhjalikke teadmisi nii turu kui valdkonna kohta. Olulisel kohal on suhtlusoskus ning koostöövalmidus, sest tagada tuleb sujuv koostöö erinevate toote meeskondade, arendustiimide ja stuudiote vahel. 

See on meie jaoks erakordselt oluline roll, sest teekond ideest valmistooteni on väljakutsuv ja vastutusrikas, aga ka suurt eneseteostust ja töörahulolu pakkuv. Kõik meeskonnad pakuvad seejuures palju tuge ja juhendamist. 

Product Manager asub töötama selle nimel, et tagada mängijale tipptasemel mänguelamus ning disainida turul innovaatilisi mängulahendusi. Ootame oma tiimi inimest, kellel on valdkonnas vähemalt viis aastat töökogemust ning kes suudab disainida mängu otsast lõpuni. 

Otsime kedagi, kes naudib keeruliste ja mitmetahuliste toodete loomist ning veab eest kogu nende tootmisprotsessi, vastutades toote loomisel iga etapi eest alates ideest ja disainist kuni füüsilise stuudio disaini ja sisuni. 

Regulated Markets Project Manager spetsialiseerub erinevates riikides ja piirkondades kehtestatud regulatsioonidele. Selleks, et meie globaalsed tooted ja teenused saaksid tõrgeteta toimida igal turul, tuleb nende loomisel arvestada kohalike nõuetega, mis on kohati teineteisest üsna erinevad. Selleks on vaja tagada majasiseste ja -väliste osapoolte sujuv koostöö, et toodete arendamine ja turule jõudmine kulgeks takistusteta. 

Otsime kohanemisvõimelist ja motiveeritud inimest, kes hoolib meie missioonist ning pöörab tähelepanu detailidele. Vajalik on ka eelnev kogemus regulatsioonidega töötamisel ja hea arusaam seadusandlusest. 

Peagi hakkame otsima ka Deployment Manager’i, kes saab olema vahelüli kõigi meie üksuste ja klientide vahel. Playtechi klientideks on miljoneid mängijaid teenindavad suured mänguoperaatorid ning meil tuleb oma teenuste pakkumisel arvestada nende brändi nõuete ja vajadustega. Deployment Manager koordineerib info levikut ja teeb kindlaks, et kõik osapooled on ootustest hästi informeeritud.

Kõigile neile vabadele positsioonidele ootame nutikaid ja innukaid inimesi, kes õpivad kiiresti ning annavad alati endast parima. Hea tiimiliige hoiab kolleegidega kokku, on arenemisvõimeline ning on alati valmis natuke rohkem panustama. 

Live üksus armastab sportlikke tiimiüritusi

Playtech on atraktiivne ning rohkelt tunnustatud tööandja. Mis kutsus sind Playtechi tööle ja milliseid võimalusi pakub Playtech uutele tiimiliikmetele?

Suurel ettevõttel on alati palju rohkem pakkuda. Mina alustasin Playtechis kuue aasta eest, töötasin siis veel teises riigis ning sain pakkumise tulla uude rolli Eestisse. See oli väga raske otsus, sest ma ei teadnud ette, kui palju toetust, juhendamist ja võimalusi mind siin ees ootab. Aga see tasus end igati ära - hakkasin töötama millegi palju suurema kallal kui ootasin.

Töötaja seisukohast on üks meie olulisemaid väärtusi see, et Playtechis on võimalik ettevõttesiseselt pidevalt liikuda, nii karjääriredelil üles kui ka horisontaalselt, ümber spetsialiseerudes. Meie tiimis töötab palju inimesi, kes alustasid praktikandina või liitusid meiega vahetult pärast ülikooli lõpetamist, aga on nüüdseks mitu ametikõrgendust läbi teinud. 

Playtechile kui tööandjale on äärmiselt südamelähedane toetada oma inimeste arengut ning aidata neil leida see valdkond, kuhu nad enim sobivad ja mis nende südame põksuma paneb. Sageli leitakse oma tõeline kutsumus alles töö käigus erinevaid rolle katsetades.

Saada osa kogu tööprotsessist, mille käigus jõuab toode või mäng idee faasist turule, on kirjeldamatult põnev kogemus. Mängutööstuse liidrina on meie inimestel võimalus luua tooteid, mis jõuavad turul absoluutsesse tippu. Sellist kogemust ja töö haaret saavad vähesed tööandjad pakkuda. Sisuliselt saad siin kogeda, mida suurelt mõtlemine ja suurte ideede elluviimine tähendab - kui see on midagi, mis sul silma särama lööb, siis Playtech on sinu jaoks õige koht.

---

Playtech otsib oma ridadesse aktiivselt uusi talente! Tutvu kõigi tööpakkumistega siin: www.playtech.ee/career

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.