Primend otsib uusi talente: järjest kasvavas ettevõttes saavad tööd turundusspetsialist, tiimijuht ja IT-spetsialist

Vasakul Primendi personalijuht Lilian Nõlvak, paremal turundusjuht Helen Neudorf.Foto: Primend

Seitsme aasta eest leidis Eesti IT-maastikul aset märgiline sündmus: neli helget pead, keda sidus lisaks sõprusele tuline soov tuua turule midagi enneolematut, ühendasid jõud ja asutasid ettevõtte, mille nimeks sai Primend. Tänaseks on Primendist saanud üks Baltikumi kiiremini kasvavaid IT-ettevõtteid, kus töötab kokku ligi 90 IT-valdkonna spetsialisti ja eksperti.

Ühes ettevõttega kasvab ka vajadus abikäte järele ning ka praegu on Primendis käimas kolm konkurssi, kuhu oodatakse kandideerima IT-spetsialiste, tiimijuhte ja turundusspetsialiste üle Eesti. 

Mitte lihtsalt IT-tugi, vaid osa klientide eduloos

Primendi eesmärk on pakkuda just selliseid teenuseid, mida tahaks ka ise hea meelega tarbida. Mitte lihtsalt IT-tuge, vaid lahendusi, mis aitavad klientidel lennata. Kui kliendid saavad Primendi abil edukamaks, on sellel positiivne mõju Eesti elule ja arengule laiemalt ja selle üle võib uhkust tunda küll.

Primendi klientideks on nii suured, keskmised kui ka väikesed, kes tegutsevad kõigis kolmes Balti riigis. Ettevõtte tõmbenumbriks on asjaolu, et teenused käivad kogu Baltikumis samade põhimõtete järgi ning koostöö kolmes riigis loob soodsa pinna kõiksugu põnevate projektide sünniks.

Primendi peakontor asub Tallinna Ülemiste Citys, aga tänaseks on avatud kontorid ka Lätis ja Leedus. Samuti on Primend loomas hübriidtiimi, kuhu kuuluvad IT-spetsialistid üle Eesti. 

Hoopis teine vibe

Tööl peab olema hea ja lahe käia. Seepärast sisaldab üks tavaline tööpäev Primendis alati midagi lõbusat, mõne uue oskuse või teadmise omandamist ja muidu mõnusat olemist. Tööd peab muidugi ka tegema, aga selle sisse ei tohi kedagi ära kaotada. 

Primendil on Baltikumi peale üks tiim ning kuna koosolemine on oluline, korraldatakse kõigi kolme riigi peale palju ühiseid üritusi. Näiteks hiljutine sammulugemise võistlus, võrkpalliturniir või Naissaarel toimunud suvepäevad. Primendlased tahavad muidu ka ühiselt aega veeta ja nii juhtuvad kontoris sageli spontaansed koogireeded, õhtused istumised või lauamänguõhtud. Selle taga on kambavaim, mis meelitab inimesed kodukontori võimalusest hoolimata kasvõi linnast 40 kilomeetri kauguselt iga päev kontorisse kohale.

Huvitav fenomen on seegi, et Primendist ei minda ära. Kõik tipptegijad, kes ettevõttega algusaastatel liitusid, on tänase päevani alles ning viimase paari aastaga töölt lahkunud neli inimest on leidnud tänaseks tee Primendisse tagasi. 

Ühislõuna Primendi kontoris

Võrdsed võimalused

Juhtimiskultuur on ettevõttes selline, et kõiki koheldakse võrdsetena. See tähendab, et kõigi panust, ideid ja ettepanekuid võetakse arvesse. Primendlastel on omajagu ühiseid omadusi, aga see ei tähenda, et kõigil tuleb samas rütmis liikuda. Igaüks on erinev, oma unistuste ja soovidega ning Primendis proovitakse olla paindlikud, kõikide nendega arvestades.

Üks primendlasi ühendav omadus on pidev areng ja soov töö käigus õppida. Pole vahet, millises rollis inimene alustab, sest kõigil on võimalus ettevõttes oma edulugu teoks teha. Kõik praegused tipptegijad on kasvanud välja praktikandi või algaja-spetsialisti kohalt. Seda tänu sellele, et töö on korraldatud ettevõttes nii, et keerulisi muresid ei delegeerita mitte kogenumatele, vaid nad juhendavad nooremaid, kes protsessi käigus kogemusest õpivad. Vaja on ainult julgust abi küsida.

Primendi suurest kontorist leiab alati kellegi, kellelt nööbist haarata ja nõu küsida.

Tule tööle

Primendiga on oodatud liituma kogenud ja tublid IT-spetsialistid, kellel avaneb pikas perspektiivis võimalus tõusta kas tiimijuhiks, tipptaseme spetsialistiks, arhitektiks või projektijuhiks. 

Täitmist ootab ka tiimijuhi koht ning õige inimese valikul on IT-valdkonna kogemuse kõrval esmatähtis ka see, et kandidaat ei oleks mitte klassikaline juht ja ülemus, vaid tõeline liider, hea suhtleja ja tehnoloogiausku õppija.

Kolmas tööpakkumine on turundusspetsialistile. Primendi turundus on suunatud inimeste ja ühiskonna IT-teadmiste parandamisele ning turundusspetsialistil on võimalus teha digiturundust üle kogu Baltikumi. 

Primend ootab enda juurde tööle meeskonnahingega inimesi, kes ettevõtte ja tiimiga hästi klikivad. Primendlased tunnevad üksteist vestlustel kohe ära ja seepärast pole värbamisprotsess eriti pikk ega keeruline. Endast ja oma soovidest saab märku anda aadressil cv@primend.com.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.