Tahad olla Drupali arendaja ettevõttes, kus on palju vabadust, motiveeriv töötasu ja muhedad kolleegid?

Trinidad Wiseman otsib oma tiimi Drupali arendajat. Kui sinagi oled uute väljakutsete otsinguil, siis loe edasi!

Millist inimest on vaja ja millised on tööülesanded?

Otsime sind, kes sa tunned hästi Drupal raamistikku, vaimustud Drupal kogukonna arengutest ja soovid seda ka teistega jagada. 

Kasuks tuleb, kui oled tutvust teinud Headless lahendustega ning oled kursis agiilse arenduse metoodikate ja tööriistadega. Super, kui sul on varasem kokkupuude Bamboo, Jenkins vm CI/CD tarkvara ja FE raamistikega (nt Angular, React, VueJS). Plusspunkte annab ka Code review`de tegemise kogemus.

Sa hakkad töötama erinevate meeskondade ja ägedate projektidega ning sinu peamiseks tööülesandeks saab Drupalil baseeruvate veebilehtede ja infosüsteemide arendus. Soovi korral on sul võimalus panustada ettevõttesiseste Drupal metoodikate ja parimate praktikate edasiarendamisse.

Drupal arendaja töökuulutust vaata siit.

Milline ettevõte on Trinidad Wiseman (TWN)?

Oleme teenusedisaini ja digimuutuse ettevõte, kes loob teenuseid ja arendab tarkvarasüsteeme. Meie klientideks on telekomid, finantsasutused, logistikaettevõtted, tehnoloogiafirmad, meditsiiniasutused ja avalik sektor nii Eestis kui välismaal.

Meie 2021. aasta käive oli üle 8,9 miljoni euro ning anname tööd rohkem kui 120 spetsialistile.

TWNi tegevuses lähtume oma 3st põhiväärtusest – inimkesksusest, professionaalsusest ja autonoomsusest. Meie blogist saad täpsemalt lugeda TWNi kultuuri ja väärtuste kohta.

Kuhu paigutub arendaja TWNi tiimis?

Meie digimuutuse tiimid koosnevad kõigist vajalikest spetsialistidest: projektijuhid, arendajad, disainerid, analüütikud, testijad.

Projekte on erineva suurusega: väiksemad 3 inimese projektid, aga ka suured arendused, kus tiimis 10 spetsialisti. Osad projektid kestavad meil 5 kuud, teised aasta, aga on ka mitme aastaseid projekte.

Koos valime sobivaima tiimi, kes konkreetse projektiga toimetama hakkab.

Millised projektid ja kliendid on TWNis?

Meie spetsialistid toimetavad igapäevaselt väga erinevat tüüpi projektidega.

Näiteks Eesti riik annab meile võimaluse luua avalikus sektoris ägedaid tulevikuvisioone ja töötada selliste digipöördeliste projektidega nagu proaktiivsed sündmusteenused, kus lähtutakse inimese kõige olulisematest elusündmustest. 

Mida TWNikad ise räägivad, miks neile meeldib TWNis töötada?

Meie tarkvara arhitekt Tarvi on öelnud: “Hindan väga, et  ettevõte on toetav ning püüab alati koostöös töötajaga leida mõlemale poolele sobivad lahendused. On hea tunne, kui ettevõte usaldab ja toetab oma töötajat piisavalt ning annab vabaduse ja vastutuse valida, kuidas oma tööd parimal moel teha (nt ise valida technical-stack`i). Tunnen, et siin toetatakse alati ka erialast isiklike eesmärgide saavutamist.”

Fun-poole pealt lisab Tarvi: “Oleme tiimiga käinud IT konverentsidel näiteks Londonis ja Hollandis, mis oli lahe kogemus. Sügisel käisime tiimiga ka metsas maasturitega sõitmas – sarnased üritused looduses mulle meeldivad!”

Kas tööd saab teha ka kodukontorist ja miks on aeg-ajalt mõnus tulla kontorisse?

Usume, et mõistlik on leida tasakaal ning pakkuda oma inimestele vaheldust ja hübriidtöö võimalust.

Meie uutes modernsetes rohekontorites toimub palju põnevat: näiteks ühislõunad ja katusepiknikud toredate kolleegidega. Rattafännid saavad tööle sõita mööda rohekoridori kergliiklusteid ja hoida oma vara turvaliselt rattaruumis. Oleme panustanud ergonoomilistesse töövahenditesse ning kööginurkades rõõmustavad sind snäkid ja väga hoolikalt valitud kohvimasinad

Milliseid hüvesid ja soodustusi pakute oma töötajatele?

Lisaks elementaarsele sportimistoetusele ja prillikompensatsioonile hoolitseme oma töötajate tervise eest, mh pakkudes ulatuslikku Confido eratervisekindlustust ja põhjalikku tervisekontrolli paketti. 

Mida toredat võtate kolleegidega ette tööväliselt?

Et tööl oleks lõbus, korraldame regulaarselt sündmusi nii tiimisiseselt kui kogu ettevõttele. Meie ettevõtmisi ja toimetamisi saad jälgida meie Instagrami ja Facebooki lehtedelt.

Kuidas kujuneb spetsialisti palk TWNis?

Sinu tööpanus ja kaasamõtlemine peegelduvad sinu palganumbris. Mõistagi võtab uue töötajana kohanemine pisut aega, kuid inimesed, kes julgevad kohe rohkem nõu ja abi küsida, arenevad kõige kiiremini.

Meie spetsialistide palk sõltub 3st sambast – oskused, sobivus ettevõttega ja professionaalsus oma tegevuses ning CV ehk puhtformaalne turuväärtus. Oma blogis räägime täpsemalt ka TWNi palgamudelist.

Kuidas saab TWNis õppida ja areneda?

Õppida saab meil näiteks läbi mentorluse ja horisontaalse karjääri arendamise. Lisaks toimuvad meil arvukad sisekoolitused ja spetsialistide meet-up’id ning võimaldame oma tiimiliikmetele ka tasulisi koolitusprogramme.

Kui tunned, et soovid liikuda front-endi/back-endi või erinevate arenduskeelte vahel, siis ka rotatsioon toimib meil TWNis igapäevaselt. See nõuab vaid pisut planeerimist ning sulle sobiva projekti/tiimi leidmist.

Kui sa lugesid ja tunned, et TWN võiks olla sinu töökoht, siis tutvu Drupal arendaja töökuulutusega ja saada oma CV aadressile careers@twn.ee 

Kõigi meie töökuulutustega saad tutvuda siin.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.