Bang & Olufsen Beosund Theatre ribakõlar pakub nii silmailu kui ka helinaudingut

Kõik tippklassi kõlarid pakuvad võimsat helielamust, ent Beosound Theatre puhul saad ka visuaalse elamuse silmatorkavalt kauni disaini näol, mis iga interjööri särama lööb. Ülimalt kvaliteetsed materjalid muudavad ribakõlari vastupidavaks, et võiksid tipptasemel muusikat kuulata pikki aastaid.

Beosound Theatre ribakõlari muudab unikaalseks selle kujundus. Soovi korral saad selle kinnitada seinale, asetada lauale või toetada spetsiaalsele jalale, mis on sama stiilne nagu kõlar ise. See sobitub eri suuruses teleritega, sest ribakõlarit on võimalik pikendada lisamoodulitega külgedel.

Kõlari raam on tehtud vastupidavast metallist, millele saad valida kuldse, hõbedase või tumehalli tooni. Samamoodi saad valida ka tammepuidust elementide värvi, mis katab kõlarite osa.

Bang & Olufseni kodulehel on võimalik kõiki toone ja lahendusi omavahel kokku sobitada, et enda jaoks ideaalne variant leida. Lisaks saad Bang & Olufseni liitreaalsuse rakenduse abil paika sättida kõlari asukoha. See võimaldab nutitelefoni abil ribakõlari oma kodus paigutada just sinna, kuhu ise soovid ning sobivust testida.

Muidugi ei paista Beosound Theatre silma ainult kauni välimusega, vaid pakub ka tippklassi heli. Selle eest kannavad hoolt 12 kõlarielementi, mis on asetatud selliselt, et heli paiskuks ruumi nii eest, külgedelt kui ka alt. Kokku annavad kõlarielemendid 800-vatise võimsuse, mis suudab täita ka suure ruumi sinu lemmikmuusikaga.

Kasutusel on tehnoloogiad Dolby Atmos ja Dolby TrueHD, mis muudavad helipildi veelgi paremaks. Kõlari saab teleriga ühendada HDMI eARC ühenduse kaudu, mis teeb seadmete sidumise omavahel lihtsaks.

Wifi ja Bluetooth annavad võimaluse ühendada ribakõlar teiste kõlaritega – seeläbi saab tekitada veelgi nauditavama helipildi. Nutiseadme kaudu muusika esitamiseks on võimalik kasutada AirPlay 2 ja Chromecasti tuge, mis on kõlarile sisse ehitatud.

Bang & Olufseni uue Beoplay Theatre ribakõlari ostmise kohta leiad täpsemat infot Miterassa e-poest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.