Bang & Olufsen Beosound Stage: ideaalne kaaslane sinu telerile

Parima teleriheli pakkumise eesmärgil on mitmed tootjad turule tulnud spetsiaalsete ribakõlaritega. Nende abil saab kuulamiskogemust oluliselt rikastada ning telesaadete vaatamise ja filmielamuse uuele tasemele viia.

Beosound Stage ongi loodud seda silmas pidades. Mis aga kõlari veel mugavamaks teevad, on sisseehitatud bassielemendid. See tähendab, et vajadust eraldi bassikõlari järele pole – üks kõlar saab eeskujulikult hakkama nii madalate, keskmiste kui ka kõrgete sageduste esitamisega.

Selleks on korpusesse paigutatud 11 kõlarielementi, igaühel võimsust 50 vatti. Kõigil elementidel on oma võimendi, et heli esitamist paremini juhtida. Tulemuseks on sügav ja rikkalik helipilt, mis on samaväärselt nauditav nii väiksemas kui ka suuremas toas.  

Ribakõlarile omaselt on suurt tähelepanu pööratud kõnele – et see oleks selge ja hästi kuuldav ka madala helitaseme juures. Dolby Atmos tehnoloogia levitab heli mitmesuunaliselt kogu ruumis.

Teleriga ühendamine käib ülilihtsalt – selleks on üksainus kaabel. HDMI ARC võimaldab erinevalt tavalisest HDMI-ühendusest edastada korraga rohkem andmeid ning kasutada neid nii pildi kui ka heli esitamiseks.

Mõeldud on ka nutiseadmetega ühendamise peale. Beosound Stage toetab tänu Chromecast ja Apple AirPlay 2 funktsioonile nii Androidiga kui ka iOS operatsioonisüsteemil põhinevaid seadmeid. See tähendab, et saad oma lemmik voogedastusplatormilt muusikat mugavalt ja kiirelt nautida otse telefonist.

Kõlari juhtimiseks on Bang & Olufsenil olemas ka eraldi nutirakendus. Selle kaudu saab valida eelseadistatud helirežiime, olenevalt sellest, kas tahad kuulata muusikat või vaadata filmi.

Nagu teised Bang & Olufseni kõlarid, on ka Beosound Stage saanud minimalistliku Skandinaavia stiilis kujunduse, mis sobitub kenasti igasse interjööri. Veelgi enam – soovi korral saad valida ise korpuse ning kõlarikatte tooni. Juhtimine käib puutetundlike nuppude kaudu korpuse pealt.

Kõlari disainis on arvesse võetud ka paigutamise paindlikkust. Kui tahad, võid selle kinnitada seinale või hoopis selili asendis teleri ette. Kui kodus on juba Bang & Olufseni teler, siis pakub tootja ka spetsiaalset põrandajalga, mille külge saab kinnitada mõlemad, nii teleri kui kõlari korraga.

Kui tekkis huvi, siis uuri Beosound Stage ribakõlari kohta lähemalt Miterassa e-poest. Sealt leiad ka kõlarid, mis sinu koduga täpselt sobituvad.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.