Bang & Olufseni eriväljaandena toodetud ribakõlar sisaldab ka Android TV-d

Bang & Olufsenil on kombeks üsna tihti välja anda oma seadmeid eriväljalaskena mõne partneriga koostöös. Tavaliselt on need üsna tihedalt seotud mõne juba olemasoleva Bang & Olufseni tooteriiulil oleva seadmega. Seekordsetest ribakõlaritest, mis koostöös Verizoniga valmisid, sarnaneb Pro-mudel Beosound Stage´iga, soodsam mudel aga pole tuletatud ühestki senisest tootest.

Kõlarid on lisaks heale heliallikale sobivad kasutada ka Verizoni Android TV põhise striiminguteenuse jaoks, kuna see on soundbar´i sisse ehitatud.

Verizoni enda striiminguboks, mis tuli välja 2019. aastal, ei saanud kasutajatelt just maksimumpunkte ja üheks põhjuseks oli eraldi kvaliteetse kõlari vajadus, kui tahtsid tõelist kino- või seriaalielamust saada. Nüüd on võetud partneriks sel alal kindlasti üks tipptegijatest ja tulemuseks on üldsegi mitte kallis ribakõlar, mis näeb hea välja, mängib kvaliteetset heli ja lisaks peidab endas Android TV-l põhinevat keskkonda.

Kõlar toetab Dolby Atmose Surround Sound´i ja sisaldab viit Bang & Olufseni kõlarielementi. Soundbar Pro aga pakub üheksat kõlarielementi ja rohkemaid ühendusi.

Sisseehitatud pleier toetab 4K Ultra HD kvaliteediga striimi ja lubab endaga ühendada nii mängukonsoole kui Blu-ray pleiereid.

Koostöös on valminud kaks erinevat mudelit – Verizon Stream TV Soundbar ja Verizon Soundbar Pro. Kumbagi paraku Eestis saada pole, kuid toode ise on huvitav näite Bang & Olufseni koostööst ja võimalikust uuest suunast. Android TV-ga ribakõlar toetab Google Assistant´i, Disney+, Netflixi, HBO Max´i, Amazon Prime´i jne.

Vaata soundbar´i tutvustust siit:

Nagu videost näha, on Verizoniga koostöös tehtud Pro mudel välimuselt üsna sarnane Bang & Olufseni enda ribakõlariga Beosound Stage, mis on ka Eestis müügil. Kui tahad endale seda stiilset ja kvaliteetset Bang & Olufseni Multiroom-toega ribakõlarit, siis selle saab osta Bang & Olufseni salongist või e-poest.

Beosound Stage.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.