Jõulumüügilt saad Bang & Olufseni tehnikat eriti soodsate hindadega

Nüüd on ideaalne aeg endale tipptasemel tehnikat soetada, sest paljud Bang & Olufseni kõrvaklapid ja kõlarid on pühade puhul saadaval väga hea hinnaga.

Kõlareid igale maitsele

2. generatsiooni Bang & Olufseni Beosound A1 kaasakantav kõlar on tootjale omaselt ülimalt kvaliteetse ja vastupidava viimistlusega. Hoolimata kompaktsest kujundusest pakub see võimsat muusikaelamust kuni 18 tundi järjest – nii kaua peab aku ühe laadimisega vastu.

Suurematest kõlaritest saad jõulumüügilt soodsamalt kätte Beosound Explore ning Beoplay Beolit 20 kõlari. Mõlemad sobivad hästi matkale või väljasõidule kaasa võtmiseks, sest neil on kanderihm juba küljes.

Explore on hea valik juhul, kui soovid kõrgema klassi veekindlust ja vastupidavust. Lisaks ka pikalt vastupidavat akut. Beolit 20 kõlari muudab aga unikaalseks võimalus selle peal juhtmevabalt telefoni laadida.

Ruumilise heli loomiseks sobivad hästi Bang & Olufseni multiroom-kõlarid Beosound Level ja Beosound Emerge. Mõlemad kõlarid seadistavad heli automaatselt selle järgi, kuidas nad on ruumis paigutatud. Ühendamiseks on lisaks Bluetoothile olemas ka WiFi-võimekus ning veelgi parema ruumilise heli saavutamiseks võib neid kõlareid ka omavahel siduda.

Nii kõrvasisesed kui ka üle pea käivad klapid

Neile, kes eelistavad kõrvasiseseid klappe, pakub Bang & Olufsen Beoplay EX mudelit kas mustas või kuldses toonis või musta-sinise värvikombinatsioonis. Tegu on mõnusalt väikeste klappidega, mis oma väiksusest hoolimata pakuvad võimsat ja autentset heli. Tänu klappide sisse peidetud kuuele mikrofonile on ka kõnede heli kristallselge.

Beoplay EX mudel on efektiivse mürasummutusega ning IP57 klassile vastava tolmu- ja veekindlusega. Koos mürasummutusega on neid kõrvaklappe võimalik kasutada kuni 6 tundi, ilma selleta aga 8 tundi.

Üle pea käivate klappide sõpradele pakume ülimalt mugavat Beoplay HX mudelit. Tänu läbimõeldud kujundusele sobivad need kõigile, sõltumata peakujust. Pehme pealae osa ei lase väsimusel ligi hiilida ka pärast pikki tunde muusika kuulamist.

Adaptiivne mürasummutus hoiab efektiivselt eemal väliskeskkonna müra, vähendamata sealjuures helikvaliteeti. Tänu aku optimeerimisele saab klappe kasutada järjest kuni 35 tundi.

Kõigi jõulumüügile pandud toodetega saad lähemalt tutvuda Miterassa e-poes. Pühade eel on paljud hinnad kuni 20 protsenti soodsamad ja olenevalt kõlarist või kõrvaklappidest on võimalik säästa kuni 360 eurot. Jõulumüük kestab 24. detsembrini.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.