Bang & Olufsen Beosound Edge kõlar pakub tänu ainulaadsele kujundusele enamat kui ainult kvaliteetset heli

Elegantne disain ei lähe kunagi moest – see on üks põhimõtteid, mida Bang & Olufsen väärtustab. Minimalistlik Beosound Edge kõlargi järgib kujunduses kõigile aegadele vastupidavat joont, kuid kätkeb endas ka esmaklassilist muusikalist elamust.

Beosound Edge’i kujundus on inspireeritud püsti asetatud mündist. Ringikujuline vorm on ühest küljest lihtne, kuid samas ajatu. Just seda tunnet ongi Bang & Olufseni disainerid püüdnud edasi anda. Beosound Edge sobib nagu teisedki Bang & Olufseni kõlarid igasse ruumi kujunduselemendiks, aga seda paremini, et kõlarikatted on vahetatavad.

Beosound Edge’i muudab eriliseks ka selle heli juhtimine – heli saab valjemaks või vaiksemaks muuta, kiigutades kõlarit ühele või teisele küljele. Muud puutetundlikud juhtnupud on paigutatud korpuse peale. Mugava lisana tajub kõlar liginevaid kasutajaid ning valgustab juhtnupud automaatselt, et neid oleks hästi näha.

Kõlari seest leiab ühe madalate helide jaoks mõeldud elemendi ning kaks kõrgete ja keskmiste sageduste mängimiseks mõeldud elementi. Active Bass Port tehnoloogia tagab võimsa bassi nii madala kui ka kõrge heli valjuduse juures. Muusika on alati selge ning kuulamiskogemus rikkalik.

Unikaalne kujundus pakub ka heliedastuseks mitmekülgseid võimalusi. Erinevate režiimide abil saab suunata muusika tavapäraselt, kõlari ees asuvate kuulajate poole. 360 kraadi režiim laseb aga heli valla mõlemalt poolt ning loob esmaklassilise ruumilise kuulamiskogemuse.

Beosound Edge kõlarit on võimalik kiiresti ja mugavalt ühendada teiste omasugustega. Selleks pole tarvis muud, kuid oma nutitelefoni alla laadida Bang & Olufseni rakendus, mille kaudu saab juhtida kõiki selle tootja kõlareid, neid nii sisse kui välja lülitada ning ka heli seadistada.

Bang & Olufsen pakub kõlarile lisavalikuna spetsiaalset põrandaalust ning seinakinnitust. Samuti saab kõlarile valida eri toonides korpuse ning kõlarikatte. Täpsemalt loe Beosound Edge mudeli kohta tootja kodulehelt või uuri Miterassa e-poest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.