Bang & Olufsen A5 modulaarne kaasaskantav kõlar on loodud kestma

Taani tootja uus kõlar paistab silma naturaalsete materjalide julge kasutuse poolest ja ootuspäraselt pakub sinna juurde väga hea kvaliteediga heli. Seda kõlarit saab iseenesestmõistetavalt nii koduses interjööris kasutada kui tänu ilmastikukindlusele ning mugavale kandesangale ka kerge vaevaga teele kaasa haarata.

A5 paistab kohe silma disaini poolest. Bang & Olufsen on tuntud minimalistliku kujunduse ning julge materjalivaliku poolest. Seda kõike kannab edasi ka A5 kõlar: kere on valmistatud kergest ja vastupidavast alumiiniumist ning selle katmiseks on kasutatud naturaalseid materjale, nagu näiteks puit.

Tänu modulaarsele disainile on võimalik kõlari komponente aja jooksul välja vahetada. Näiteks panna uued katted, et välimust värskendada või kõlarit sisekujundusega paremini sobitada. Samamoodi saab ühekaupa välja vahetada komponente, kui need peaks tõrkuma hakkama. See kõik kokku teeb A5 kõlari keskkonnasõbralikumaks.

Kvaliteetse heli eest hoolitseb neli kõlarielementi, nende seas eraldi bassikõlar. Nii saad nautida madalaid ja kõrgeid helisid ühtmoodi hästi, seda enam et ruumiline muusikaedastus tagab tasemel kuulamiselamuse igal pool ruumis.

Bang & Olufsen A5 kõlarit saab kasutada ka laadijana – aseta oma nutitelefon lihtsalt selle peale ja telefon saab juhtmevabalt turgutust juurde. Ka kõlar ise toimib juhtmevabalt: sisse ehitatud aku laseb muusikat kuulata 12 tundi, ilma et vahepeal laadimist vajaks.

Väliste seadmete ühendamiseks on kasutusel uusimad standardid, nagu näiteks Bluetooth 5.3, mis aitab katkestusi vältida. Samuti saab nutitelefoni ühendada AirPlay 2 ja Chromecasti funktsioonide abil ning kõlaril kasutada Spotify Connecti otseühendust.

Tänu külge ehitatud naturaalsest puidust sangale saad A5 kõlari ka terrassile või autosse kaasa haarata. Välitingimustega toime tulemiseks on kõlaril IP65 vee- ja tolmukindlus.

Bang & Olufsen A5 kõlar on saadaval kahes värvikombinatsioonis, heleda ja tumedana. Uuri kõlarite kohta loe täpsemalt tootja kodulehelt või Miterassa e-poest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.