Kaks on parem kui üks: need Bang & Olufseni juhtmevabad kõlarid saab ühendada stereopaariks

Ehkki paljud suured kodukõlarid on müügil ükshaaval, ei tähenda see, et neid ei saaks ühendada kokku korralikuks stereokõlarite paariks. Juhtmevabalt saab neid lihtsalt paigutada. Siin on valik Bang & Olufseni kõlaritest, mis niimoodi koos ühendatult töötavad.

Stereo Pairing on Bang & Olufseni lahendus kõlarite stereona ühendamiseks, nii et omavahel seotud kõlaritest üks mängib vasaku, teine aga parema kanali heli. Tegemist peab olema sama tüüpi kõlaritega, et ruumiline heli oleks loomulik.

Beosound Level

Disainkõlarite paari saab kasutada nii juhtmega kui juhtmevabalt, püstiasendis, pikali ja seinale riputatuna. Kõlari “kinnituskonksuks” kasutatakse omapärast laadimisdokki.

Aku kestab ühe laadimisega 16 tundi. Kõlarit saab seega ka täiesti juhtmevabalt kasutada.

Seadme korpus on pritsme- ja tolmukindel, vastab IP54 standardile. Heli tekitavad 2×30 W bassielemendid, 30 W keskriba- ja 15 W kõrgsageduslik kõlarielement. Tegemist on Multiroom kõlariga, mida saab võrku ühendada ning mängida kas igast kõlarist eraldi muusikat või kõigist süsteemi ühendatud seadmetest sama lugu. Kaks Beosound Leveli mudelit on võimalik kokku ühendada stereopaariks läbi Google Home äpi või Bang & Olufseni oma rakendusega.

Beosound Balance GVA

Bang & Olufseni stiilne kõlar Beosound Balance GVA töötab Google´i virtuaalse assistendina ja reageerib häälkäsklustele. Lisaks on tegemist Multiroom kõlariga, mida saab ühendada teiste samasugustega üle WiFi ning juhtida kas kõiki korraga, grupiti või ükshaaval. Kui ostad kaks samasugust kõlarit, võib neid kasutada stereopaarina, mida saab seadistada Google Home´i äpist.

Kõlaril on puidust kattega silindriline alus, mille peal kumera servaga ning riidest kattega teine ülemine silinder. Heli suunatakse ümarast kõlarist ühtlaselt igas suunas.

Seest leiab seitse kõlarielementi, millest kaks bassikõlarit esitavad sügavamaid madalaid sagedusi, teised keskmisi ja kõrgemaid sagedusi.

Hi-Fi kvaliteediga juhtmevaba kõlar toetab veel ka Bluetooth 5.0, AirPlay 2 ja Chromecasti ühendusi.

Multiroom kõlarit saab juhtida nii Bang & Olufseni oma rakendusest kui ka Google Home´ist. Äpist saab muuta heliseadeid ja kõlarit juhtida, samuti määrata kõlarigrupid ning ühendada kaks samasugust stereopaariks.

Beosound Balance GVA oskab automaatselt heli kalibreerida vastavalt ruumile – kas lisades juurde värvinguid, mis vajalikud siledate ja akustiliselt hästi peegeldavate seintega toas paremaks elamuseks või vastupidi – sumbuvate pehmete kangastega ruumis sellele sobiva tämbri tekitamiseks. Heliseadistust teeb kõlar oma sisseehitatud mikrofoniga kuulates, sellega saab muidugi ka anda häälkäsklusi Google Assistantile.

Lisaks on võimalik stereopaariks sama lihtsalt ühendada ka Beosound 1 GVA ja Beosound 2 GVA, Beosound Edge ning BeoPlay A9 Mk4 kõlareid.

Bluetooth-kõlareid saab samuti stereopaariks liita

Lisaks Multiroom kõlaritele on võimalik stereopaaris kasutada ka mõnesid Bang & Olufseni Bluetoothiga kõlareid. Selleks on vaja Bang & Olufseni äppi, samatüübilisi kõlareid ja need tuleks paigutada üksteisest mitte rohkem kui kolme meetri kaugusele.

Kõlarid, mis toetavad stereot üle Bluetoothi, on järgmised:

  • Beoplay P6 (kaasaskantav, aku kestab 16 tundi)
  • Beoplay A1 (kaasaskantav, aku kestab 18 tundi)
  • Beolit 17 (kaasaskantav, aku kestab 24 tundi)
  • Beolit 20 (kaasaskantav, aku kestab 8 tundi, paaritatav ka Beolit 17ga)
  • Beosound Explore (kaasaskantav, aku kestab kuni 27 tundi)

Bang & Olufseni kõlarid on müügil Miterassa e-poes ja Bang & Olufseni salongis Endla tn 16.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.