Pärast selle kõlari ostmist ei pea sa helisüsteemi teemaga oma elu jooksul enam tegelema

Besound Theatre'i nime kandev kõlar kiirgab heli kõigis suundades. (c) Foto: pressifoto
Besound Theatre'i nime kandev kõlar kiirgab heli kõigis suundades.Foto: pressifoto

3. oktoober on päev, kui kättesaadavaks saab kõlar, mille soetamisel enam kunagi helisüsteemide peale mõtlema ei pea. Selle kvaliteet annab garantii, et oma eluajal sul seda välja vahetada ei tule!

Beosound Theatre on seade, millele on võetud neli erinevat patenti. Kõla, mida see pakub, on erakordne, mähkides kuulajaid igast suunast sisse erilisse helikogemusse.

Sealjuures on kõlarit võimalik kombineerida televiisoriga ja saada nii harukorde filmielamus, või siis kasutada seda eraldiseisvalt.

See helisüsteem on üles ehitatud nii, et ei vaja mingeid ripnevaid juhtmepuntraid ega muud visuaalset müra, samuti mitte hulka ruumis laialiasetsevaid kõlarikarbikesi.

Asja taga uudne tehnoloogia

Kõike endasse mähkiva heli taga on uudne tehnoloogia, mis juhib helilained nii üles, alla kui ka külgedele, luues niiviisi enneolematu endassehaarava kõlakogemuse. Keskel asuv ava tagab aga selle, et kõlarist kostev kõne on niivõrd selge ja puhas, et kaduma ei lähe ka sosinal lausutud sõnad.

Ka disainilt sobib Beosound Theatre teleriekraaniga ülihästi. Valikus on nii alumiiniumist kui tammeliistudega kaunistatud variandid, peal vahetatavad tekstiilkatted. Sealjuures on Bangi & Olufseni kodulehel võimalik tehisintellekti abiga vaadata, kuidas helisüsteem sinu elamisega kokku sobib.

Muidugi on seda seadet ka väga lihtne kasutada. Vaid paari puudutusega stiilsel minimalistlikul klaasekraanil saad lihtsalt seadme panna tegema seda, mida ise tahad, olgu selleks filmielamuse pakkumine või mõne suurejoonelise muusikapala nautimine, koos telepidiga või omaette.

Ja nagu öeldud, tegemist on seadmega, mis kestab kogu sinu eluaja. Selle loomisel on peetud silmas seda, et seadet oleks võimalik pidevalt uuendada ning lisada sinna uusi kasutusvõimalusi.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.