Väiksed, aga võimsad kõrvaklapid: Bang & Olufsen BeoPlay EX

Kui otsid uusi kõrvasiseseid kõrvaklappe, siis Bang & Olufsenil on pakkuda ideaalne variant: BeoPlay EX mudelit iseloomustab kasutusmugavus, efektiivne mürasummutus ning tipptasemel helikvaliteet.

Läbimõeldud disainiga BeoPlay EX klapid püsivad hästi kõrvas ja pakuvad ka silmailu. Klappide pealmine osa on kaetud klaasiga, et suurendada puutetundlikkust ja näpuvajatuse täpsust, alumiiniumist raam selle ümber tõstab vastupidavust.

Tänu 9,2 mm elektrodünaamilistele draiveritele saab nautida võimast ja autentset heli. Kõrged helid kõlavad selgelt ja ka madalaid helisid suudavad BeoPlay EX klapid eeskujulikult esitada. Esmaklassiline mürasummutus laseb soovi korral ümbritseva keskkonna helid vaigistada ja transparency mode need kiiresti taas kuuldavaks teha.

Ka mikrofonide paigutus kõrvaklappidel on detailselt läbi mõeldud: kuus mikrofoni asetsevad klappide alumises osas, lähemal kasutaja suule, et tagada rääkimisel selge heli.

Samuti pole tarvis BeoPlay EX klappe kandes muretseda paduvihma või liigse tolmu pärast. IP57 klassi vee- ja tolmukindlus tähendab, et klapid säilitavad oma töövõime 30 minutiks isegi kuni meetri sügavuses vees.

Kõrvaklapid kestavad ühe laadimisega 8 tundi, kui mürasummutus sisse lülitada, siis 6 tundi. Mugav ja kerge laadimiskarp võimaldab kasutusaega pikendada 28 tunnini. Mis veelgi parem – karpi saab laadida nii tavapäraselt kaabliga kui ka juhtmevabalt.

BeoPlay EX kasutab Bluetooth 5.2 standardit, mis tagab stabiilse ühenduse ning kiire ühendamise nutiseadmetega. Kasutusmugavust suurendab veelgi Bang & Olufseni rakendus, mille kaudu on võimalik heli väga täpselt paika sättida ning erinevaid funktsioone oma maitse järgi sisse ja välja lülitada.

Kui soovid BeoPlay EX klappide kohta lähemalt uurida, külasta Bang & Olufseni kodulehte. Ostusoovi korral külasta aga Miterassa e-poodi, kus klapid on saadaval mustas, kuldses ja musta-sinises värvitoonis.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.