Nende Bang & Olufseni ülimugavate kõrvaklappidega võid muusikat kuulata terve päeva (ja öö)

Kui otsid kõrvaklappe, mis pakuksid ülimat mugavust ning kergust ja oleksid samal ajal ka efektiivse mürasummutusega, siis BeoPlay HX on just sulle loodud.

Stiilne ja ajatu disain

Bang & Olufsen on HX kõrvaklappide puhul loonud kombinatsiooni, mis ei paista silma ainult kvaliteetse heliedastuse poolest, vaid ka materjalide ja kujunduse osas. Kerge ja vastupidava alumiiniumist raami küljest leiab pehmed ning mugavad lambanahast klapid, mis lasevad head muusikat nautida tundide viisi.

Pealmine osa pakub tänu ergonoomilisele lahendusele samuti mugavust ning sobitub mis tahes peakujuga justkui valatult.

Esmaklassiline heli ja mürasummutus

Bang & Olufsen on pööranud suurt rõhku ka kasutusmugavusele. Adaptiivne aktiiv-mürasummutus aitab igasuguses keskkonnas ümbritsevat müra minimeerida ning kohandub vastavalt oludele, et teha seda võimalikult efektiivselt.

Kõrvaklappide küljes olevad mikrofonid jälgivad pidevalt ümbritsevat helitaset ning võimaldavad teha kristallselge heliga kõnesid. Vajadusel saad kiirelt kasutada ka häälassistendi abi spetsiaalse nupu kaudu klapi peal.

Kõige selle juures pole unustatud helikvaliteeti. Parima helielamuse tagamiseks on kasutusel 40 mm draiverid, mis pakuvad võimsat heli nii madalatel kui ka kõrgetel sagedustel. Heli on võimalik enda soovide järgi sättida Bang & Olufseni rakenduses, mille saad otse alla laadida oma nutitelefoni.

Mugav ühendamine ja pikk aku kestus

Tänu Bluetooth 5.1 standardile on ühendus alati tugev ja müravaba. Olenemata seadmest, millega klapid ühendatakse, on protsess kiire ja valutu nii Androidil kui ka Apple’i nutiseadmetel. Klapid toetavad nii Google Fast Pair, Microsoft Swift Pair kui ka Apple’i seadmete jaoks mõeldud MFi standardit. Soovi korral saad ühendada klapid korraga ka kahe erineva seadmega.

Lisaks mugavale kujundusele aitab pikale kandmisele kaasa ka mahukas aku. Koos mürasummutusega peavad klapid ühe laadimiskorraga vastu kuni 35 tundi. Kui aga mürasummutus välja lülitada, saad lisaks veel 5 tundi kuulamisaega.

BeoPlay HX klappidega saad lähemalt tutvuda Bang & Olufseni kodulehel ning Miterassa e-poes. Komplektist leiad lisaks kõrvaklappidele veel mugava kandekoti, laadimiskaabli ning 3,5 mm audiokaabli. Viimasega saad muusikat kuulata ka nende seadmetega, mis üle õhu ühendust ei toeta.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.