Bang & Olufseni sügiskampaania toob kõlarite ja kõrvaklappide soodsad hinnad

Samamoodi nagu sügisel langevad puudelt lehed, on Bang & Olufseni tootevalikusse jõudnud hinnalangus. Kõik huvilised saavad ennast tubasteks talveõhtuteks varustada Explore ja BeoPlay Beolit 20 seeria kõlariga või BeoPlay HX kõrvaklappidega.

Bang & Olufsen Beosound Explore

Ideaalne kaaslane muusika kuulamiseks nii kodus kui ka matkal. Tegu on ülimalt vastupidava korpusega kõlariga, mille valmistamiseks on kasutatud II-tüübi anodeeritud alumiiniumi. See muudab kõlari palju kulumiskindlamaks, IP67 vee- ja tolmukindlus lisavad aga vastupidavuse ilmastikuoludele. Muidugi on see kõik pakitud Bang & Olufsenile omasesse minimalistlikku vormi.

Heli poolest on Explore kõlar seadistatud nii, et see ei esitaks kõige valjemat heli, vaid kõige paremat heli. Samas on kõlaril piisavalt jõudu bassisageduste esitamiseks. Kõike heliga seonduvat on võimalik oma äranägemise järgi paika sättida tootja rakenduses.

Soovi korral saab Explore kõlari siduda teise samasugusega ning nautida kaasahaaravat stereoheli. Kui tarvis, saad kõlarit ilma laadimata kuulata terve ööpäeva jutti, sest tegu on omas klassis ühe vastupidavaima mudeliga – ühe laadimiskorraga saab muusikat kuulata kuni 27 tundi järjest.

Bang & Olufsen BeoPlay Beolit 20

Kui väiksemast kõlarist väheks jääb, vali Beolit 20 mudel. See stiilse välimusega kõlar pakub võimast heli ja praktilisi lisavõimalusi.

True360 tehnoloogia aitab kogu ruumi täita helidega, mida annavad edasi neli kõlarit, kaks passiivelementi ning kaks võimendit. Tulemuseks on võimas ja puhas heli, mis täidab kuni 50-ruutmeetrise ruumi.

Lisaks kvaliteetsetele materjalidele ning suurepärasele helile pakub Beolit võimalust ka oma nutitelefoni juhtmevabalt laadida. Aseta see lihtsalt kõlari peale ning ongi mure murtud. Kõrgendatud servad hoiavad telefoni kenasti kõlari peal, välistades võimaluse selle maha kukkumiseks.

Beolit 20 saab edukalt ka väljasõitudele kaasa võtta, sest selle küljest leiab sisseehitatud sanga. Sarnaselt Explore mudelile on võimalik ka see kõlar ühendada teise Beolit 17 või Beolit 20 kõlariga. Nii saad muusikat enda ümber nautida veelgi kaasahaaravamalt.

Bang & Olufsen BeoPlay HX

Kes aga parajasti juhtmevabade kõrvaklappide otsinguil on, sellele on Bang & Olufsenil pakkuda BeoPlay HX mudel. Need kvaliteetsetest materjalidest ning läbimõeldud disainiga klapid pakuvad mugavust, mida saad nautida pikki aastaid. Kõrvaklappide kujundamisel on suurt rõhku pööratud kandmismugavusele, et need ei hakkaks väsitama ka neid mitu tundi järjest peas hoides.

Väga hea helipilt on kombineeritud tõhusa mürasummutusega, mis laseb nautida lemmikmuusikat või vaikust ühtemoodi hästi. Tänu 40 mm kõlarielementidele pole ükski sagedus väljakutseks, mis tähendab, et muusikat esitatakse täpselt sellisena, nagu see on mõeldud.

Ühendamine nutiseadmega on tehtud ülimalt lihtsaks. Kõrvaklappe saab ühendada kahe erineva seadmega korraga ning vastavalt kasutusele lülituvad need sujuvalt üle uude seadmesse. Bang & Olufseni rakenduse kaudu saab iga kasutaja heli paika sättida vastavalt oma eelistustele.

Kui tunned, et just need nutiseadmed on sinu elust veel puudu, siis suundu kampaanialehele. Sealt saad omale meelepärases värvitoonis valida kõlari või kõrvaklapid kuni 20-protsendilise soodustusega tavahinnast. Aga kiirusta, sest kampaania kestab 13. novembrini.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.