Veekindlad kõlarid ja kõrvaklapid, millega saad muretult läbi suve kulgeda

Bang & Olufsen valikust leiad ka kõrvaklappe ja juhtmevabasid kõlareid, mis pakuvad vee- ja tolmukindlust. Ideaalne valik suveks, kui rannakülastused ja matkad kaunis looduses on puhkuste ja nädalavahetuste igapäevane osa. Valiku tegemist tasuks alustada just nendest mudelisest.

Bang & Olufsen BeoSound A1 2nd Gen

A1 kõlarist on kujunenud Bang & Olufseni klassika, mis kannab edasi ettevõte põhiväärtusi – esmaklassiliselt vastupidavate materjalide kasutamine ning kompromissitu helikvaliteet. Veelgi täiustatud 2. generatsiooni mudel on ka mitme auhinnaga pärjatud ning valitud erinevate tehnikaportaalide poolt parimaks juhtmevabaks kõlariks.

Alumiiniumist korpus on kujundatud selliselt, et muusika leviks ümberringi võimalikult kaugele ning kõik kuulajad saaksid ühtemoodi hea elamuse osaliseks.

Aku kestab sellel mudeli kuni 18 tundi ning muidugi saab selle kaasa võtta nii randa, basseini äärde kui ka matkale. IP67 tolmu-ja veekindlus tähendab, et seade on täielikult tolmukindel ning seda võib kuni 1 meetri sügavuses vees hoida kuni 30 minutit.

Bang & Olufsen BeoSound Explore

Kui A1 2 Gen mudel on kompaktne variant, siis Expore mudel pakub tänu oma suuremale korpusele veelgi täpsemat heli ja võimsamat bassi. Lisaks kvaliteetsele helile on suurt rõhku pööratud just vastupidavusele, et saaksid Explore kõlarit kasutada ka tavapärasest ekstreemsemates oludes. Kasutatud on eriti vastupidavat II-tüübi anodeeritud alumiiniumi, mis muudab kõlari oluliselt kriimustuskindlamaks.

Sarnaselt A1 2 Gen kõlarile on ka Explore IP67 tolmu- ja veekindlusega. Aku on aga üks oma klassi vastupidavaid ning kestab laadimiskorraga kuni 27 tundi.

Bang & Olufsen BeoPlay EQ

Kui otsid kõrvaklappe, mis pakuvad esmaklassilist heli ning oleksid samal ajal ka veekindlad, siis EQ mudel on just see, mille poole vaadata. IP54 tolmu- ja pritsmekindlust tagab murevaba kasutuse näiteks vihmasaju korral või sportimise ajal.

Samas pakuvad klapid ka väga head heli tänu 6,88 mm draiveritele. Boonusena on olemas ka mürasummutus, mis aitab efektiivselt taustamürad elimineerida ning keskenduda heale muusikale või lihtsalt vaikust nautida.

Kõrvaklapid peavad ühe laadimiskorraga vastu kuni 20 tundi, mürasummutuse kasutamisel kuni 6,5 tundi. Tänu kiirlaadimisele saab aga 20 minutilise laadimisega kaks tundi mänguaega juurde.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.