HTG õpilaste tiim Sihkadi Sahkadi: teoorias on tootearendus palju lihtsam kui praktikas, aga Lumivalguke juba põriseb

Pane tähele! Artikkel on ilmunud enam kui 5 aastat tagasi ning kuulub Geeniuse digitaalsesse arhiivi.

Cleveron Challenge’il osalevad firmad annavad aru, kuidas neil vahepealsel ajal läinud on ning kaugele on toote arendamisega jõutud. Seekord räägib oma tegevusest meeskond Sihkadi Sahkadi.

Veidi aega on möödas meie eelmisest artiklist ning see aeg on möödunud töiselt.

Oleme mitmete probleemide otsa kukkunud ja neid ei näi vähemaks jäävat, kuid suurem osa on siiski ületatud. Mis ei tapa teeb tugevaks ja nii õpime ka meie iga liigutuse pealt midagi uut ning just see ongi meile tähtis.

Algselt plaanitud Raspberry’le toetuva süsteemi vahetasime Arduino vastu, kuna tutvusringis oli Arduinot tundvaid abikäsi rohkem. Samuti loobusime makerlabi kasutamisest raha kokkuhoiu pärast ja oleme saanud hakkama enda kooli praktikumi ruumiga, kus on meile kõik vajalik olemas.

Mida rohkem me masinat edasi arendame, seda rohkem on märgata, kui raske on tegelikult juppide kättesaamine. Teoorias on asi palju lihtsam kui praktikas. Tegime ka omale Facebooki fänni lehekülje, kust saab näha, kui kaugel me oma Lumivalgukesega (see on meie roboti nimi) oleme.

Hetkel on meil käsil roboti kere ehitamine ning ka roomikute valmistamine. Üldiselt põriseb meie robot juba hästi, kuid vajab veel putitamist.

Märksõnad:

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.