3 head kõrvaklappi nii endale kui kingiks

Kõrvaklapid on hea kingitus nii endale, sõbrale kui pereliikmetele – juhtmevabade pisikeste kõrvasiseste klappidega saad kuulata nii kodus, ühistranspordis kui ka väljas trenni tehes. Need kolm mudelit peavad ühe laadimisega piisavalt kaua vastu, et pool päeva väljas seigelda, maailma pikim ooper ära kuulata või terve päev lemmikmuusika keskel olla.

Kõige soodsamad kolmest on Skullcandy Spoke klapid (hind 39,99eurot), mis rahuldavad omas hinnaklassis sinu kõik lihtsad soovid, mida akuga kõrvasisestelt klappidelt ootad.

Neid saab kasutada nii muusika kuulamiseks kui ka kõnedele handsfree´na vastamiseks ilma kapslist laadimiseta neli tundi järjest. Laadimiskarbi abiga saad klappe kasutada kokku kuni 14 tundi, enne kui seinakontakti lähedusse vaja jälle sattuda. Lisaks näevad musta värvi klapid väga stiilsed välja.

Kõrvaklappidega Cellular Line SHEER ANC (79,99 eurot) saad ära kuulata kasvõi maailma pikima ooperi. Selleks peetakse Wagneri “Nürnbergi meisterlauljaid”, mis kestab viis tundi. Nende   kõrvasiseste klappidega saad ühe laadimisega kuulata seitse tundi järjest, nii et midagi ei pea katkestama.

Kui aku tühjaks saab, võib laadimiskapslist veel kolm korda lisaks laadida. Nii tuleb iseseisva kasutamise koguajaks üle 25 tunni. Kui klappe on kapslist õige pea uuesti tarvis, siis saab need kähku töökorda, sest vaid viieminutilise kiirlaadimisega tekib juurde 30 minutit kuulamis-aega. Täielikuks akude täitmiseks kulub poolteist tundi.

Kõrvaklappidel on veel ka elektrooniline mürasummutus. Samuti pole põhjust karta, et kuularid kõrvast välja kukuksid – selleks, et need kindlalt kõrvas püsiksid, on kaasas kolm paari erineva suurusega otsikuid. Muusikat saad reguleerida klappide välispinnalt ning nutiseadmega luuakse ühendus automaatselt.

Saadaval on nii musta kui valge korpusega mudelid.

Kõrvaklapid JLab Epic Air ANC True Wireless (hind 129,99 eurot) on eriti pika tööajaga ilma ühegi vahelaadimiseta. Muusikat saab järjest kuulata ja kõnesid teha koguni 12 tundi järjest.

Selleks, et klapid peast võttes üksinda mängima ei jääks ning asjatult akut ei kulutaks, lülituvad need automaatselt välja, kui on kõrvast eemaldatud. Tänu infrapuna-andurile lülituvad Jlabi klapid ka jälle sisse, kui kõrva tagasi pistad. Laadimiskapslile on laadimisjuhe sisse ehitatud ning seda ei pea eraldi kaasas kandma.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.