Skullcandy Smokin’ Buds: nende kõrvaklappide geniaalsus on lihtsuses

Head kõrvaklapid ei pea olema üle kuhjatud tohutu hulga lisafunktsioonidega. Skullcandy Smokin’ Buds (hind 39,99 eurot) tõestab, et parimates kõrvaklappides käivad käsikäes kvaliteetne heli ja kasutusmugavus. Kui oled otsinud tagasipöördumist põhifunktsioonide juurde, siis need klapid on ilmselt just sinu jaoks ja sa ei pea maksma harva kasutatavate lisafunktsioonide eest.

Aus heli, mugav disain

Skullcandy on ehitanud Smokin’ Budsi ühe selge eesmärgiga: anda neile puhas ja võimas helipilt. Insenerid on vaeva näinud kõlarielementide täiustamisega ning ekvalaiseri sätetest saab igaüks seada, milliseid sagedusi tahab kõige enam esile tõsta. Muusika, filmid ja podcast’id kõlavad vastavalt seadistustele parimal moel.

Lisaks on klappide disain mugavam kui kunagi varem: need on loodud teadusliku uurimistöö tulemusena, katsetades erinevate kõrvakujudega täiuslikku istuvust ja parimat müraisolatsiooni.

Vastutustundlikkus on aina olulisem

Skullcandy arvestab vastutusega looduse ja keskkonna ees. Sellepärast on Smokin’ Buds tehtud 50% taaskasutatud plastist ja nagu alati on kogu pakendimaterjal 100% taaskasutatav.

Olulised näitajad: kõik elementaarne ning rohkemgi

Kuularite aku kestab kaheksa tundi, laadimiskapsel annab sellele veel 12 tundi juurde. Kiirlaadimisega saab kümne minutiga juurde kaks tundi kuulamisaega.

Kvaliteetse heliga klappe saab juhtida puutetundlikult pinnalt ning häälassistendiga häälkäsklusi andes. Seadmel on mürasummutus, vajadusel saab kasutada kumbagi kõrvaklappi eraldi näiteks siis, kui tahad käed vabana autot juhtides neid pikemat aega järjest kasutada.

Et akut säästa, võivad kõrvaklapid end mitte kasutades välja ning kasutama hakates taas sisse lülitada.

Ühendus käib üle Bluetooth 5.2 juhtmevaba lingi, mis on energiasäästlik ja hea levialaga.

Kui sul on liiga tarkadest kõrvaklappidest kergelt villand saanud, siis Skullcandy Smokin’ Buds on just õige asi, mis pakub kõike elementaarset, kuid ei midagi üleliigset või harva vaja minevat. Keskendutakse juhtmevabade klappide põhiolemusele: mugavusele ja korralikule helile. Boonuseks on toote keskkonnasõbralikkus. Seega mõnikord peitub edu just lihtsuses ja muidugi ka mõistlikus hinnas.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.