Logitechi kingid, mis muudavad iga mängu paremaks

Kui tahad mängida, siis võib esialgu kahe silma vahele jääda kontoritöökohtadel tuttav Logitechi logo. Kuid see kvaliteetsete lisaseadmete pakkuja on tegija ka mänguritele hea varustuse pakkumisel. Valisime mõned välja, mida tasub Jõuluvanalt kiiresti tellima hakata.

Kõrvaklapid Logitech G Pro X Wireless (hind 169,99 eurot) on hea juhtmevaba peakomplekt, mis kestab ühe laadimisega nii kaua, et saad ühe päeva jooksul nii tööd teha kui meelt lahutada. LIGHTSPEED-i tehnoloogia tagab mängude jaoks ülilühikese viite, stabiilse ühenduse nii mängus kui videokonverentsil ning aku kestab kuni 20 tundi.

Klappidel on elastse varre otsas mikrofon, et rääkijat oleks paremini kuulda ning selle saab kõrvaldada, kui mikrofoni ei vaja ning tahad näiteks lihtsalt muusikat kuulata.

Mürasummutusega mikrofon aitab mängus ja koosolekutel teistega suhelda puhtalt ja selgelt, segav taustamüra eemaldatakse.

Paljudes mängudes on olemas ruumiline heli, mis annab mängijale veel ühe eelise ümbruse tajumisel. G pro X on samuti sellega varustatud: 7.1-kanalilise süsteemi ja täiustatud bassiga on igast suunast tulevad helid paremini eristatavad, samuti saab määrata heliallika kaugust, mis on mängudes hea lisainfo vastase asukoha kohta.

Kõrvaklapid Logitech G435 (hind 59,99 eurot) on samuti head ja mugavad mänguriklapid, mida saab kasutada igas olukorras: arvuti taga, nutitelefoniga, mängides, muusikat kuulates või koolitööd tehes.

Ühenduseks on olemas Logitechi juhtmevaba LIGHTSPEED ning lisaks saab oma nutiseadmega üle Bluetoothi ühendada.

Kõrvaklappidega võib kõnesid vastu võtta või mängudes teistega rääkida, alati eemaldatakse segav taustamära.

Mõõtmetelt on see mudel sobiv pigem lastele ja noortele, kellel väiksem pea.

Aku kestab kogu ühe päeva, kui ärkveloleku aega arvestada, nii et võid kasutada kasvõi voodist tõustes kuni magamaminekuni ehk 18 tundi järjest. Tegemist on väga kergete klappidega, mida mugav reisile võtta.

Kõlarielement on 40 mm läbimõõduga ning seade ühendub Dolby Atmose, Tempest 3D AudioTechi ja Windows Sonicuga.

Üks hea lisa rallimängudele on loomulikult roolikomplekt. Neid leidub igasuguseid uskumatult odavatest kuni ulmeliste hindadega seadmeteni, kuid Logitech jääb sinna keskele ilmselt parima hinna-kvaliteedi suhtega.

Logitechi roolide hinnad algavad 249,99 eurost ning ulatuvad 299-ni. Eraldi saab osta ka käiguvahetuse (49,99 eurot). Rool ja pedaalid püüavad edasi anda võimalikult täpset auto tunnetust, seega saab sellega harjudes tõelise sõiduelamuse.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.