Elektritõukside Mercedes: kevadesõite tasub alustada KickScooter F2 PRO E-ga

Kevad on õhus ning isegi suve on juba tunda ja see tähendab, et on aeg avastada kergliiklusteid pidi maailma hooajale sobival viisil – stiilselt, kiirelt ja keskkonnasõbralikult. Segway ja Nineboti liikur KickScooter F2 PRO E (hind 559,99 eurot) on just see kaaslane, mis muudab linnasõidud nauditavaks ning muretuks, sest see pakub mugavusi, mis autode juures oleks võrreldavad luksmudeliga. Kuid hinna poolest pole see kindlasti taevastes kõrgustes luksmudel.

Mis on siis selle elektritõukeratta kõige olulisemad omadused, mis teevad F2 PRO E-st mugava liikuri?

Tehnilistest andmetest leiab, et KickScooter F2 PRO E on varustatud võimsa 900 W mootoriga, mis lubab sul saavutada legaalse kuni 25 km/h kiiruse mängeldes ning ületada selle tempoga isegi kuni 22% tõuse ilma probleemideta.

460 Wh aku tagab pika sõiduulatuse kuni 55 km ühe laadimisega, lubades täielikult nautida pikki sõite valgetel kevadsuvistel õhtutel ilma vahepeal laadimisele mõtlemata.

Tänu topeltpidurite süsteemile – esiketaspidurile ja elektroonilisele tagapidurile – on peatumine kiire, stabiilne ja turvaline.

KickScooter F2 PRO E on varustatud kümnetolliste iseparanevate õhkrehvidega, mis tagavad sujuva sõidu isegi ebatasasel teel ning lisavad stabiilsust. Esiamordiga vedrustus teebki sellest mudelist tõukerattamaailma Mercedese, mis summutab lööke ja tagab mugava sõiduelamuse ka konarlikel teedel.

Plussidest rääkides pakub KickScooter F2 PRO E mitmeid eeliseid. Sõiduulatus on oma hinnaklassis tõeliselt pikk, mis annab vabaduse sõita, kuhu tahad. Nutikad funktsioonid, nagu veojõukontrolli süsteem ja vargusvastane helisignaal tagavad turvalise sõidu ja parkimise igas olukorras.

Lisaks on see tõukeratas stiilne ja moodne, pakkudes pikema lenksuga ruumi ka mobiili jaoks. Mobiiliäpist saab aga vaadata põhiparameetreid ning sõidukit lukustada või avada.

Mõnest miinustest rääkides võib KickScooter F2 PRO E-l olla näiteks liiga väike keskne ekraan, kuid see on hea sõidukogemuse kõrval üsna tühine viga.

Kokkuvõttes on Segway ja Nineboti KickScooter F2 PRO E väga hea valik neile, kes otsivad pika sõiduulatusega ja võimsa mootoriga elektritõukeratast.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.