Lenovo Yoga 7 – ülikerge kaks-ühes sülearvuti, mis sobib nii tööle kui koju

Kui oled kahevahel, kas võtta sülearvuti, mis sobiks pigem kontoritööks või hoopis rohkem meelelahutuseks, siis selle mudeli puhul ei pea nende vahel valikut tegema. Lenovo Yoga 7 14 (hind 999,99 eurot) sobib nimelt mõlemaks, sest tegemist on 360 kraadi ulatuses käänatavate hingedega kaks-ühes süle- ja tahvelarvutiga.

Lenovo arvuti hind jääb napilt kolmekohaliseks ja selle raha eest on sisu tõesti mitme seadme jagu. Nagu öeldud, saab keerata ekraanihinge kuni 360 kraadi, mis lubab seda töövahendit kasutada ka tahvelarvutina, kui ekraan on keeratud klaviatuuri taha. Samuti saab masina lauale panna telgikujuliselt nagu monitori või teleri, et filme vaadata või klientidele presentatsioone näidata.

Tänu mitmeotstarbelisele olemusele sobibki see üks ja sama masin väga hästi kasutamiseks nii töistes olukordades kui meelelahutuseks. Vaid 1,49-kilogrammine kaal aga tähendab, et see on ideaalne reisiarvuti – kotis pole nii kerget masinat peaaegu tundagi.

Reisil olija jaoks on tähtis ka aku kiire laadimine, kui juhtud näiteks lennujaamas korraks laadimispesa lähedusse sattuma. Vaid 15 minutit laadimist annab kuni kolm tundi kasutusaega.

Yoga 7 kasutab energiasäästlikku ja võimsat kaheksatuumalist AMD Ryzen 7 7735U protsessorit, mis toetab samuti selle masina mitut ametit: jõudlusest piisab nii tööks kui ka mängimiseks. Energiasäästlik AMD kiibistik tagab 71 Wh akuga tööaja kuni 19 tundi. Vähemalt ühe päeva kogu ärkvel oleku aja saab seega kindlalt kaetud.

Vaatamata sellele, et korpuse paksus on vaid 1,6 sentimeetrit, vastab see mudel karmidele militaarnõuetele. Yoga 7 on läbinud MIL-STD-810H standardi testid ning peab vastu veepritsmetele, vibratsioonile, niiskusele ja äärmuslikele temperatuuridele. Tugev alumiiniumraam tagab vastupidavuse reisivintsutustele.

Puutetundliku ekraani ning kiire WiFi 6 juhtmevaba ühendusega sülearvutil on hulk liideseid: USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 2 (andmeedastus, Power Delivery 3.0 ja DisplayPort 1.4), USB 4 (40 Gbit/s andmeedastus, Power Delivery 3.0 ja DisplayPort 1.4), HDMI 1.4b ning microSD kaardilugeja pesa ja kõrvaklappide/mikrofoni kombineeritud pesa (3,5mm).

Lenovo klahvid on alt kaarja kujuga, mis vähendab tippimisel vigu, klaviatuur on vaikne ja taustvalgustusega, mis tähendab, et töötada saab ka kodus hilisel ajal teisi segamata või hämaras, näiteks bussis või lennukis. Sinise filtriga ekraan lubab aga tegutseda edasi hilisel õhtul, ilma et nägemine kannataks ja silmad nii kiiresti väsiks.

Kui tahad tavalisest hallist eksootilisema välimusega arvutit, siis saadaval on roheline mudel.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.