Õhuke sülearvuti IdeaPad Slim 3 katab kõik baasvajadused ja enamgi

Kui tahad sülearvutit, mis oleks õhuke ja kerge, kuid samas vastupidav ja soodne, siis võib tavaliselt olla üsna raske valiku ees, sest teatavasti ei müüda arvuteid kilohinnaga. Ikka kipub nii olema, et mida õhem, kergem ja võimekam, seda kallim. Kuid Lenovo on püüdnud teha selles kompromissi.

Lenovol on väiksem ja suurem mudel, 14- ja 16-tolline IdeaPad Slim 3 sülearvuti (hind mõlemal juhul 649 eurot, praegu -150 eurot tavahinnast), mis on kerged (vastavalt 1,37 kg ja 1,74 kg), õhukesed (1,79-1,84 cm) ja kiired (Inteli Core i5 protsessoriga). Ekraan on väiksemal mudelil 14-tolline ja küljesuhtega 16:9, suuremal on 16:10 formaat. Muus osas on sisult kaks masinat üsna ühesugused.

Kellele Lenovo IdeaPad Slim 3 sobib?

IdeaPad Slim 3 on ideaalne valik näiteks üliõpilastele, kodukontori töötajatele ja kõigile neile, kes vajavad sülearvutit igapäevaseks kasutamiseks nagu veebis surfamine, dokumentide töötlemine ja meedia tarbimine.

14-tolline mudel.

Tänu kergele disainile ja tagasihoidlikule hinnale on see valik eriti sobiv neile, kes on pidevalt liikvel ja vajavad kaasaskantavat lahendust.

Plussid ja miinused

Plussideks on neil kahel mudelil kindlasti hea hind, korralik portide valik (sealhulgas USB 3.0, USB-C, HDMI ja SD-kaardi lugeja), pikk aku tööaeg (kuni 12 tundi) ning kerge kaal.

Miinuseks, mis pole küll väga suur, on ekraani üsna tavaline Full HD resolutsioon ja keskmine heledus, kuid kontori- ja koolitöödeks sellest siiski täiesti piisab.

16-tolline mudel, sellel on lisaks ka numbriklahvide plokk paremal.

Saadaval on nii 14-tolline kui 16-tolline mudel, mis annab võimaluse valida endale sobiva suurusega seadme vastavalt vajadusele. Suuremal 16-tollisel mudelil on eraldi numbriklahvistiku plokk, mis teeb töö mugavamaks neil, kes tegelevad palju numbritega. Kokkuvõttes on Lenovo IdeaPad Slim 3 lihtne, kuid tõhus valik igapäevaseks kasutuseks.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.