Logitech Pebble: mis saab olla laual parem, kui hästi kokkusobivad klaviatuur ja hiir!

Arvuti juures on ühed tähtsaimad töövahendid need, millega arvutit juhtida: klaviatuur ja hiir. Miks peavad need olema üks ühest, teine hoopis teisest ooperist? Logitechil on pakkuda komplekt, mis näeb koos väga stiilne välja ning töötab samuti koos väga mugavalt.

Logitechi Pebble-seeria koosneb erinevat värvi hiirtest ja klaviatuuridest, mida saab osta eraldi või komplektis ehk kombona. Hiired on väikesed, kerged ja mugavad, mille pärast saab neid näiteks reisile võtta, klaviatuurid samuti õhukesed, stiilsed ja kerged, seega on neidki võimalik reisikotti libistada. Mõlemad sobivad disainilt üksteisega, on samamoodi arvutiga ühendatavad ja neid saab seadistada sama atrkvaraga.

Aga vaatame lähemalt, mida suudab Pebble hiir ja Pebble klaviatuur.

Logitechi Bluetoothiga juhtmevaba hiir Pebble 2 M350s (hind 29,99 eurot, saadaval erinevates värvides) kaalub vaid 76 grammi. See on tõesti pisike ja kerge, kuid Logitechile omaselt väga täpse ja kiire sensoriga. Peal on kaks nuppu ja vajutatav rullik, kõhu all veel üks lüliti. See viimane lubab sama hiirt ümber lülitada kolme seadme vahel.

Hiire sees on üks AA patarei, mis kestab keskmise kasutusega kuni 24 kuud. Ühendus arvutiga toimub üle Bluetoothi või USB pessa käiva Logi Bolti vastuvõtjaga. Keskmist rullikunuppu saab Logitechi tarkvaraga Logi Options+ seadistada tegema seda, mida kasutaja ise tahab.

Logi Bolti vastuvõtjaga sobib ka klaviatuur Logitech Pebble Keys 2 (hind 54,99 eurot). Seega saab selle ühe USB adapteriga kasutada kogu lauakomplekti. Kuna see on samuti väga kerge (415 grammi) ja õhuke (16 mm) ning stiilsete ümarate klahvidega, siis sobib alati kaasavõtmiseks kas näiteks tahvelarvuti lisaklaviatuurina või miks mitte ka arvuti täiendava klahvistikuna. Kodus kasutamiseks sobib ideaalselt, isegi magamistoas, sest klahviklõbin on väga vaikne.

Klahvistikku toidavad kaks väikest AAA suurusega patareid ning need kestavad kuni kolm aastat.

Sedagi seadet saab ühendada nii nagu hiirtki kolme seadmega, mille vahel vahetamiseks on eraldi nupud vasakul ülal.

Rakenduse Logi Options+ abil võib klaviatuuri nii nagu hiirtki ümber programmeerida. Kohandada on võimalik kümmet F-rea klahvi.

Kui aga tahad tõeliselt stiilset lauakomplekti, siis tasub võtta hiire ja klaviatuuri kombo (74,99 eurot). Mõlemad, nii hiir kui klaviatuur on tehtud pea poole ulatuses taaskasutatud plastist, kuid see pole välimusele vähimalgi määral negatiivselt mõjunud. Tegemist on vastupidava, kergelt mati ja stiilse plastpinnaga, mis peab hästi vastu ja on kergesti puhastatav.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.