Mida panna stiilsele töölauale? Logitechil on pakkuda üks mugav ja mobiilne komplekt

Sülearvutil on võimalik igal pool tööd teha, kuid selle klaviatuur ja ekraan pole paratamatult just kõige mugavamas asendis. Puuteplaadiga on sama lugu – paljud eelistaksid hoopis eraldi kiiremat ja täpsemat hiirt. Logitechil on pakkuda komplekt, mis kõike seda tagab ning lisaks näeb hea välja.

Klaviatuur hiirega Logitech MK470 Slim Combo (hind 73,99 eurot) ongi selline tööks ja isegi reisimiseks sobiv paar, sest klaviatuur on õhuke ja kerge ning hiir samuti.

Logitechi komplekt on hea lahendus just neile kasutajatele, kes otsivad töökindlat ja ilusa disainiga klaviatuuri-hiire komplekti oma igapäevaste ülesannete täitmiseks. Kompaktne disain on näiteks ideaalne neile, kellel töölaud väike või kes soovivad reisides kaasas kanda kerget ja mugavalt klaviatuuri koos hiirega, et tööd teha oleks veelgi mõnusam kui sülearvuti enda klahvide-puuteplaadiga.

Nii klaviatuur kui ka hiir on varustatud väga vaiksete nuppudega, mis tähendab, et kasutada saab ka vaiksetes kohtades või sel ajal, kui teised pereliikmed magavad.

Aku kestab klaviatuuril kuni 36 kuud ja hiirel kuni 18 kuud, mis tagab muretu kasutamise pikaks ajaks. Hiirele käib sisse üks AA, klaviatuurile kaks AAA patareid.

Komplekt on varustatud 2,4 GHz USB-adapteriga, mis pakub usaldusväärset ühendust kuni kümne meetri kauguselt.

Klaviatuurilt leiab veel 12 funktsiooniklahvi, mis pakuvad otsest juurdepääsu meediale ja muudele funktsioonidele. Paremal on eraldi numbriplokk, seega sobib see mobiilne komplekt näiteks raamatupidajale või mõne teise ameti esindajale, kellel vaja palju numbreid sisestada.

Klaviatuuril on membraanklahvid (kokku 88), hiire sensor on optiline (kuni 1000 DPI-d) ja hiirel on kolm nuppu. Komplekt töötab ühe USB adapteriga.

MK470 Slim sobib hästi nii kodukasutajatele, õpilastele kui ärikasutajatele, sest see pakub kõigile midagi. Kodus kasutamiseks on nupud piisavalt vaiksed ning juhtmetega ei pea jändama ei kontoris ega reisil samuti, patareid aga kestavad aastaid ning nende vahetamisega on vähe muret. Logitech ise on tuntud oma kvaliteetsete ja töökindlate toodete poolest ning MK470 Slim pole siin erand. Nii hiir kui klaviatuur on käepärased ja hiir väga täpse liikumisega.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.