MacBook Air sai ülivõimsa M3 kiibi: 18 tundi tippkiirusel kihutamist!

Apple uuendas märtsis taas oma ülimenuka MacBook Airi seeria mudelivalikut. Kerge, õhukese ja võimsa sülearvuti suurimaks edasiminekuks on uhiuus Apple´i arendatud M3 kiip, mis tõstab seadme jõudluse ja aku vastupidavuse veelgi kõrgemale tasemele.

M3 kiip teeb MacBook Airi üheks maailma kiireimaks kaasaskantavaks tööriistaks, mis sobib nii igapäevatööks, videomontaažiks kui ka mängimiseks. Lisaks on M3 eriline just tänu oma võimsale sisseehitatud tehisintellektile. Sellest on näiteks abi foto- ja videotöötluse automatiseerimisele ning keerulised loomingulised protsessid saavad lihtsamaks kui kunagi varem.

Sobib nagu valatult sisu tootjatele ja kontorikasutajatele

Uus MacBook Air (hinnad alates 1359 eurost) sobib inimestele, kelle jaoks on oluline mobiilsus, väga kõrge töökindlus ja muidugi ka elegantne välimus.

Kui otsid sülearvutit, mis kestab pikki aastaid, säilitades sealhulgas teistest paremini oma kaubandusliku jääkväärtuse (saad kasutatuna hea hinnaga edasi müüa) ning võimaldab lisaks tavalisele tekstitöötlusele ja veebis surfamisele ka keerukamat sisuloomist, siis tasub seda mudelit mitte ainult tõsiselt kaaluda, vaid võtta ostuplaanidesse.

Seadme 13,6-tolline ekraan on piisavalt avar videote vaatamiseks ja fototöötluseks, aga samas ei tee see masinat liiga suureks ega raskeks igapäevasel kaasas kandmisel või reisile võtmisel.

Olulisemad tehnilised uuendused

M3 kiip on varasemast Air M2 mudelist tuntavalt kiirem. Lisaks tavapärasele jõudluse kasvule on suureks hüppeks graafilise võimsuse edenemine, mis muudab seadme sobilikuks ka mängimisel. Peale selle toetab uus MacBook Air nüüd kuni kahe välise monitori ühendamist.

M3 kiip, mis on ehitatud kasutades 3-nanomeetrilist tehnoloogiat, on võimsa kaheksatuumalise protsessoriga, kuni kümnetuumalise GPU ehk graafikakiibiga ja toetab kuni 24 GB mälu. Uus MacBook Air on kuni 60 protsenti kiirem kui M1-ga mudel ja kuni 13 korda kiirem kui kiireim Intelil põhinev MacBook Air.

Aku vastupidavus ulatub 18 tunnini, mis teeb sellest ühe pikima aku kestvusega sülearvuti turul. Seega on see on ideaalne masin inimestele, kellel vaja arvutit kasutada päev läbi pistikupesast eemal ja liikvel olles.

Kas osta või mitte?

MacBook Airid on küll kallimast hinnaklassist, kuid oma hinna eest pakuvad ületamatut töökindlust, vastupidavust ning Apple´i keskkonna kasutajasõbralikku kasutuskogemust.

Kui soovid endale pikaks ajaks vastupidavat sülearvutit tööks, õppimiseks või meelelahutuseks, on uus MacBook Air M3 kiibiga vägagi atraktiivne valik.

Apple on seega taas tõstnud lati oma MacBook Airi tooteperega kõrgemale. Uus M3 kiip tagab kõrge jõudluse graafikatöös, videomaterjali redigeerimisel ja mängimisel. Lisaks võimaldab sisseehitatud võimekas tehisintellekt automatiseerida mitmeid erinevaid tööprotsesse. MacBook Air M3 on parim kaasaskantav Apple´i arvuti, kui sul on tarvis eelkõige jõudlust ja head akukestvust.

Praegu on esimesed eksemplarid saadaval üle Eesti erinevates Klicki poodides, aga juhul, kui kaup on sinu lähimast poest otsa lõppenud, saab veebist tellides selle ikkagi kätte 2-8 nädala jooksul. Arvestades sellega, et uued mudelid tulid maailmas alles üsna äsja turule, polegi see aeg väga pikk. Saadaval on nii 13- kui 15-tollised mudelid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.