Õuna-aja parimad pakkumised: Apple´i hinnad on nüüd väga soodsad

Kuigi äsja juba olid Apple´i soodsad “nulliga kätte” pakkumised, tasub uuesti oma ostmata jäänud seadmete nimekiri üle vaadata, sest juba jälle on Klickis need tooted vägagi soodsalt saadaval.

Hinnad on langenud kohati kolmekohalise summa. Alusta näiteks Apple´i toodete lehelt, aga et sooduspakkumiste leidmine lihtsam oleks, oleme mõned siin eraldi välja toonud.

Sellised näevad Klicki e-poes välja parimad Apple´i pakkumised Vaata ka kuutasuga järelmaksu hindu.

Nutitelefon iPhone 13 (hind nüüd 699,99 eurot ehk 140 eurot tavahinnast soodsamalt) on Apple´i paar aastat tagasi välja tulnud tippmudel, mis püsib siiani värske oma väga korralike näitajatega ning sobib uuena nii õpilasele kui kontoriinimesele. Topeltkaameraga saab teha häid pilte igas olukorras, sest üks 12 MP sensor on lainurkobjektiiviga, teine aga varustatud ülilainurkobjektiiviga. Esikaamera on samuti 12 MP, kõik kolm kaamerat salvestavad 4K videot.

Tahvelarvuti Apple iPad 10,2″ 2021 (hind 359,99 eurot ehk 40 eurot soodsam) on nii suure ekraaniga, et seda saab vajadusel kasutada joonistuste tegemiseks, mängimiseks kui ka sülearvuti asendajaks ja uudiste lugemise seadmena veebis surfates kui ka e-raamatuid lugedes. Stereokõlarid toetavad ekraanilt ka filmide vaatamist ilma kõrvaklappideta, Retina ekraani kvaliteet mängib välja hea mobiilse kinoelamuse.

Sülearvuti Apple MacBook Air 13″ M2 (hind 1179,99 eurot ehk 360 eurot soodsam) on üks kergeimatest sülearvutitest, mille praegu poest leiad. Kaal on 1,24 kg ning lisaks kestab selle vaid 1,13 sentimeetri paksuse masina aku koguni 18 tundi. Kõik need näitajad on üsna rekordihõngulised. Lisaks on Macbook Airil väga hea 13,6-tolline 2560 x 1664 piksliga ning Liquid Retina IPS tehnoloogiaga ekraan. Uue põlvkonna M2 kiip tagab paraja jõudluse nii graafika- kui videotöödeks.

Nutikell Apple Watch SE GPS 2022 40mm Sport Band (hind 259,99 eurot ehk 20 eurot soodsam) aitab täpsete anduritega sinu aktiivsust jälgida ning pakub hulga äppe igapäevaste asjade lihtsamaks tegemiseks. Muidugi saad kellale ka kõik vajalikud teavitused nutitelefonist ning võid kellaga isegi ujuma minna. Uuematest funktsioonidest on sel mudelil olemas näiteks autoavarii tuvastamine, mille peale kell aitab hädaabi kutsuda. Ka südame jälgimine on olemas ning kui avastatakse kõrvalekaldeid, saab nendest lähedastele teada anda.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.