Mängurikomplekt praegu eriti soodsalt: arvutiga tulevad kaasa tasuta mänguriklapid ja kontoritarkvara

Ühe korraliku mänguriarvutiga käivad kaasas mikrofoniga suured kõrvapealsed klapid. Milleks neid aga eraldi osta, kui just praegu saab korralikud Razer Kraken X klapid (väärtusega 69,99 eurot) tasuta kaasa?

Klicki praegu kestev mänguriarvutite sooduskampaania on koolieelsel ajal hea võimalus üks korralik mängurikomplekt soodsalt kätte saada. Ja et arvuti ainult lõbuks, vaid ka õppimiseks ära kuluks, saab lisaks kaasa tasuta Microsoft 365 kontoritarkvara, mis koosneb kõigist tuntud Office´i programmidest, alates Wordist ja Excelist.

Mõlema kingituse koguväärtus on 139,98 eurot. Ja nüüd arvutite juurde, mida selle kingitusega osta saab.

Soodsaim mudel, mis mänguriarvutitest valida, sülearvuti Lenovo Gaming 3 Ryzen5 (hind 729,99 eurot), millel AMD energiasäästlik ja võimas Ryzen 5 protsessor ja väga kiire 256 GB välkmäluketas. Suure ekraaniga (15,6-tolline silmasõbralik Full HD IPS paneel) ja kiirlaadimisega saab seda masinat kasutada mängimiseks mitte ainult kodus mängurilaua taga, vaid sõprade juures, reisil ja igal pool mujal, kus korraks maha istumiseks ruumi.

Valikus on veel terve rida HP, Asuse ja MSI sülearvuteid, kuid mitte ainult. Klapid saab kaasa ka võimsate mänguri lauaarvutitega Lenovolt. Võimsaim masin on Lenovo Legion T5 R9 (2099 eurot) selliste tippnäitajatega nagu 16 GB RAM, NVIDIA GeForce RTX 3070 graafikakaart, AMD Ryzen 9 protsessor, 1 TB SSD jm.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.