See MSI sülearvuti näitab, et mänguri masin võib olla ka väga kerge ja õhuke

Võimsad toiteplokid, suured akud, paksud korpused ja laiad ekraanid on ikka mänguri sülearvutitega kaasas käinud. Seega üks kerge ja õhuke masin mobiilsele mängijale oleks igati abiks, isegi kui kodus on võimsamast võimsam lauaarvuti laua all – vahepeal peab ikka ringi ka liikuma ja siis on hea, kui pooleliolevat mängu mõne mobiilsema mudeliga mugavalt mängida saab.

MSI Thin GF63 2024 (hind 647,99 eurot) sülearvuti ongi selle poolest muljetavaldav seade, mis suudab pakkuda nii mänguritele kui loovtöötajatele head jõudlust hoolimata oma õhukesest (2,17 cm) ja kergest (1,86 kg) disainist.

Vaatamata sellele, et sülearvuti on mõeldud eelkõige liikvel olevatele kasutajatele, suudab see tänu oma uuele sisule ja komponentidele rahuldada ka nõudlikuma mängija vajadusi.

Mitmetuumaline ja võimas

Thin GF63 on varustatud uue 12. põlvkonna Intel Core i5 protsessoriga, mis annab korraliku tõuke nii tööprojektidele kui ka jõudlust nõudvatele mängudele.

Mitmetuumaline arhitektuur tagab, et arvuti suudab probleemideta hakkama saada paljude ülesannetega korraga, olgu selleks siis graafiliselt nõudlikud mängud või paljud avatud dokumendid, pilditöötlusprogrammid või veebibrauseri aknad.

GeForce RTX 30 Seeria – graafika tippnäitajatega

Sülearvuti graafikasüdameks on GeForce RTX 30 seeria, mis on ehitatud NVIDIA 2. põlvkonna RTX-arhitektuuriga Ampere. Uued Tensori tuumad ja voogesitust toetav riistvara tagab realistliku kiirejälitustehnoloogiaga (Ray tracing) graafika ja tipptasemel tehisintellekti funktsioonid.

Ray Tracing ehk kiirejälitus on mängugraafika nii-öelda püha graal, mis simuleerib valguse käitumist reaalses maailmas. Tänu 2. põlvkonna RT-tuumadele suudab Thin GF63 pakkuda realistlikumat graafikat, mängud näevad välja justkui elust enesest, pakkudes kaasahaaravat kogemust.

Täiustatud tehisaru

NVIDIA DLSS tehnoloogia annab mängudele kiiruse ja parema pildikvaliteedi. See lubab mängijatel kiirendada liikumist ja parandada pildi teravust, ilma et peaks muretsema jõudluse languse pärast.

NVIDIA Max-Q on aga tehisarul töötav tehnoloogiate komplekt, mis optimeerib sülearvuti jõudlust ja efektiivsust. See annab isegi õhukese ja kerge disainiga sülearvutile piisava jõudluse graafiliste mängude jooksutamiseks ja tagab ka samas vaiksema töörežiimi.

Ühendusi igaks vajaduseks

MSI sülearvuti Thin GF63 pakub laia valikut ühendusvõimalusi, sealhulgas USB 3.2 Type-C, USB 3.2 Gen1 Type-A, HDMI (väljundiga kuni 4K @ 30 Hz), RJ45 võrgupesa ja Kensingtoni luku pesa.

Mänguriarvuti toetab Wi-Fi 6 standardit, mis on ligi kolm korda kiirem kui Wi-Fi 5. See tagab välkkiire mängimise, parima voogesituse ja kvaliteetsemad videokoosolekud.

Sülearvuti heli on samuti mängimiseks väga hea ja pakub ruumilist helipilti. Nahimic 3D ruumiline heli ja Sound Sharing Bluetoothi kaudu tagavad, et mängude hääled ja muusika on alati parima kvaliteediga.

Mis teeb sellest tõelise mänguriarvuti lisaks võimsale sisule? Muidugi ka efektne ja värviline klaviatuuri taustvalgustus.

Kui plussideks on õhuke ja kerge disain ning võimas protsessor, siis mille arvelt see on saavutatud? Füüsikaseadused nõuavad oma ja sellepärast ei maksa ülimobiilselt mängurimasinalt oodata ööpäevast akuaega, aga korraliku tööpäeva peab see vastu küll.

Kokkuvõttes on MSI Thin GF63 2024 hea valik mänguritele ja loojatele, kes otsivad õhukest ja kerget sülearvutit, mis suudab pakkuda tipptasemel jõudlust ja kaasahaaravat graafikat. tegemist on multitalendiga ehk masinaga erinevatele kasutajatele.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.