Mänguri sülearvutid, millest ei saa praegu mööda vaadata – lisaks annavad need parema kuulamise!

Kui oled otsimas uut sülearvutit, siis valisime välja neli head pakkumist, millega tuleb kaasa väärt kingitus – mänguri kõrvaklapid. Sooduskampaaniatega võid seekord võita hinnas kokku isegi üle kuuesaja euro.

Kõigepealt aga kingitusest. Mänguri sülearvutitele saab praegu kaasa tuntud tegija Creative´i mikrofoniga mängurikõrvaklapid Sound Blaster Blaze V2 väärtusega 59,99 eurot, millega võib nii mängida, muusikat kuulata kui kaugtöö koosolekutel osaleda. Mikrofon on eemaldatav ning mürasummutusega, 3,5 mm pulkpistik aga tagab, et saad need ühendada ükskõik millise seadmega, millel vastav ühendus.

Sound Blaster Studio Essential tarkvara abil saab heli ruumiliseks 7.1 kanaliga, mis on samuti mängides oluline, et teada, millisest suunast heli tuleb. Juhtme küljes on käepärane pult mikrofoni vaigistamiseks ja helivaljuse reguleerimiseks.

Sülearvuti MSI Thin Gaming 15 (hind 847,99 eurot) on üks hea mängurimasin, mis tuleb sellesama kingitusega, kuid lisaks on veel hinda vähendatud tavahinnast miinus 551,01 eurot: veel ühe tavalise sülearvuti hinna jagu. Võid selle kokkuhoitud raha eest osta kuhjaga mängurivarustust või tõesti veel mõne nutiseadme lisaks.

MSI mänguriarvuti on kiire Intel Core i5 protsessoriga, NVIDIA GeForce RTX 4050 graafikakaardiga, WiFi 6-ga, mis on kolm korda kiirem kui WiFi 5, hulga ühenduspesadega (kolm USB 3.2 Type-A pesa, üks USB 3.2 Type-C, HDMI, kõrvaklapi- ja mikrofonipesa LAN võrgukaabli pesa – RJ45) ning Bluetoothi ja veebikaameraga (HD), nagu teisedki arvutid.

Mänguriarvutile kohaselt on klaviatuur efektse taustvalgustusega, 15,6-tolline Full HD ekraan on korraliku 144 Hz kaadrisagedusega.

Mänguri sülearvuti MSI Thin GF63 (hind 697,99 eurot, -202 eurot tavahinnast) pakub samasugust ekraani, ka muud näitajad on samad. Kuid graafikakaart on sel mudelil veidi odavam: GeForce RTX3050. Kui soovid hinnas oluliselt võita ja videopilt ei pea olema nii viimasel piiril, siis sobib just see soodsam mänguriarvuti.

Mänguri sülearvuti Lenovo LOQ 15 (hind 1199 eurot, -300 eurot tavahinnast) on väga vinge masin, mille saab kolmsada eurot soodsamalt ning kingituseks veel pealekauba mänguri kõrvaklapid.

Selle seadme liikumapanevaks jõuks on AMD Ryzen 7 protsessor koos tippklassi NVIDIA GeForce RTX 4060 graafikakaardiga. Mänguriarvutil on spetsiaalsed funktsioonid ühe nupuvajutuse kaugusel, mis vähendavad automaatselt viidet, optimeerivad aku kasutusaega ja suurendavad kaadrisagedust. Lenovo AI Engine+ abil saab aga oma arvutist maksimaalse välja pigistada tehisintellekti abiga.

Arvutil on samamoodi 15.6-tolline Full HD ekraan nagu kahel eelmisel, üks USB 2.0 Type-A pesa, kaks USB 3.2 Gen 2 Type-A pesa, üks USB 3.2 Gen 2 Type-C, HDMI, LAN-i ja kõrvaklapi-mikrofoni pesa.

Aku kestab kuni 9,5 tundi.

Mänguri sülearvuti MSI Katana 15 (hind 1497 eurot, -202 eurot tavahinnast) pakub Intel Core i7 protsessorit, võimsat ning maailma üht kiireimat NVIDIA GeForce RTX 4070 graafikakaarti, hulga ühendusvõimalusi ning koguni 1 TB salvestusmahtu kõigi mahukate mängude talletamiseks.

Katana klaviatuur on varustatud neljatsoonilise RGB-taustvalgustusega ning spetsiaalselt disainitud klahvikatetega.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.