Kerge koolis ja kerge mängides: MSI uus sülearvuti sobib nii puhkuseks kui õppimiseks

Sülearvuti MSI GF63 Thin 11UC (hind 689,99 eurot) on ideaalne valik päris paljudeks elujuhtudeks. Seda eriti just nüüd, puhkuse ja kooli piiripealsel ajal, sest see MSI mänguriarvuti on ülimalt kerge ning võimas, et saaksid igal pool mängid või varsti ka koolitöid teha. Hind pole ka rahakotti tühjendav.

MSI mänguriarvuti on mänguhuviliste valikus praegu üks kergemaid (1,86 kg) ja õhemaid (2,17 cm) üldse, mis poest saada ning selle kõik komponendid on väga hästi tasakaalus. Lisaks näeb masin välja nagu üks korralik e-sportlase töövahend: stiilse disainiga, punaselt helendava taustvalguse ja efekt-valgustusega ning kõigi vajalike ühenduspesadega (USB 2.0 Type-A, kaks USB 3.2 Gen 1 Type-A pesa, USB 3.2 Gen 1 Type-C pesa, HDMI, kõrvaklapi ja mikrofoni pesa, LAN võrgupesa RJ45).

Selle mudeli tuumaks on Intel Core i5 protsessor 6 tuuma ja kuni 4,5 GHz Turbo taktsagedusega, NVIDIA GeForce RTX 30 graafika (mis on oma valdkonnas tipus) ning uuendatud jahutussüsteemiga, mis hoiab sisemuses madalamat temperatuuri, kuid samas teeb lärmi palju vähem.

Vastupidavuse tagavad ehtsad uhutud alumiiniumist pinnad nii ekraani tagaküljel kui klaviatuuripinnal, seega peab masin vastu kaua ja selle kaubanduslik välimus ei saa aastate jooksul rikutud.

Ventilatsiooni jaoks on põhja all omapärane disainlahendus, mis annab samal ajal parema õhuvoolu ning on ka ilus vaadata, kui arvuti põhja alla peaks keegi kiikama. Siledal pinnal olles jätab selline X-kujuline disain õhukanalid vabaks, et sülearvuti ei peaks ventilaatoreid täisvõimsusel kasutama.

Korralik võimsus seab oma nõuded ka akule. Seega pole tegemist üliõhukeste, kuid palju vähem võimekamate ärisülearvutite tööajaga, kuid tubli seitse tundi saab selle masinaga mängida küll, rahulikumat kontoritööd tehes ehk kauemgi.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.