Puhkus muusikaga: need on kolm head kõlarit suvel kaasavõtmiseks

Kui tahad suvel kodust eemal ka midagi kuulata, läheb vaja kõlarit. Niisama kõlarikasti ju kaasas ei tassi, selleks on mugavad kaasaskantavad kõlarid. Veel parem, kui selline helitekitaja on juhtmevaba ning lausa kohustuslik on vee- ja põrutuskindlus. Siin ongi kolm just sellist mudelit, mis suveks ideaalselt sobivad.

AQL Typhoon (hind 79,99 eurot)

Kõlar on päris suur – tegelikus elus suuremgi, kui pildil tundub olevat ja sellega saab teha päris valju mürtsu. Ühest kõlarist piisab ka keskmisest suuremaks olenguks.

Võimsust on 30 vatti, korpus on kummine ja talub nii põrutusi kui vette kukkumisi, vastates IPX7 standardile. Aku kestab kuni kümme tundi ja laadimiseks kulub neli tundi. Seega peab vastu ka ühe pikema õhtu poolde öösse välja.

Ühendus käib üle Bluetoothi, ühendada seadmetega saab puudutusega NFC lähiväljaside abil ning korpusel on ka kõik vajaminevad nupud muusika juhtimiseks. Lisaks saab kõlarisse lasta ka 3,5 mm pesaga seadmetest muusikat, kui Bluetoothi pole valikus.

Lihtsal, võimsal ja veekindlal AQL-i kõlaril pole LED-iluvalgustust ega mobiilikõnede tegemise võimalust, kuid see-eest kestab see ühe laadimisega kaua ning bassid on võimsad ja läbistavad.

LG PL7 (119,99 eurot)

Boosteriga efektne kõlar pakub otstes LED tulesid peomeeleolu tekitamiseks, stereokõlar kestab kuni 24 tundi. Puutenuppudega saab kõlarilt muusikat juhtida. Korpuse veekindlusklass vastab standardile IPX5, mis ei ole luba küll täiesti vee alla minna, kuid kannatab enamat, kui lihtsalt vihmasabin.

LG XBOOM Go PL7 kõlareid saab omavahel ühendada suuremasse süsteemi. Kokku võib selliseid kõlareid ühendada kuni sada, et teha ühine muusikaga kaetud ala laiemalt, kui üks kõlar suudab katta. Kuid ka ühest ei jää enamasti väheseks, sest võimsust on 30 W. See mudel toetab ka virtuaalseid assistente Google Assistant või Siri.

Bose SoundLink Flex (148,99 eurot)

Bose kompaktne kõlar sobib ka siis kaasa võtta, kui suuremat pidu ei plaani – kasvõi aiatöödele või kuuri alla nokitsemistööde kõrvale mängima. Bose on pisem ja kergem, kuid täiesti veekindel ning kannatab ka põrutusi. Sellega saab minna igale poole.

Aku kestab 12 tundi, laadimiseks kulub neli tundi. Kõlaril on mikrofonisisend ja juhtnupud, millega üle Bluetoothi mängitavat muusikat juhtida. Bose kõlareid saab samuti omavahel ühendada, isegi Bose ribakõlaritega on võimalik ühendada, et näiteks teleri heli teise tuppa viia.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.