Sume taustavalgus ja kuhjaga äppe: Philipsi telerite hinnad on sulanud

Philipsi nutiteleritel on kolm silmapaistvat omadust: sume vastavalt telekapildile värve muutev taustavalgus ehk Ambilight, Androidiga telerile omaselt kuhjaga äppe ning samal ajal ka hea kvaliteet üsna normaalse hinnaga. See viimane omadus on nüüd veelgi olulisem otsustamaks just sellise mudeli kasuks, sest hinnasula kestab.

Televiisori ostmine on suur investeering, seega on oluline valida selline mudel, mis pakub parimat võimalikku pildikvaliteeti, nutikaid funktsioone ja soodsat hinda. Philipsi telerid ühendavadki praegu endas kõik need kolm omadust.

Mida kujutab endast Ambilight?

Philipsi Ambilight tehnoloogiat on keeruline kirjeldada, kui ise pole seda näinud. See loob kaasahaarava ja ainulaadse kinoelamuse. Teleri servade taga asuvad LED-tuled projitseerivad seinale ekraanil kuvatava pildi värve, luues ümbritseva valguskeskkonna, justkui pilt laieneb üle kogu seina.

See tehnoloogia aitab vähendada ka silmade väsimust ja pakub nauditavama telerivaatamise kogemuse. Lisaks saab valida erinevate valgusrežiimide vahel vastavalt oma meeleolule ja vaadatavale sisule kuni muusika järgi valgusefektideni. Mõned Ambilight mudelid suudavad muusikat visualiseerida, luues valgusefekte, mis sünkroonitakse muusika rütmiga.

Kui kasutad Philips Hue nutikaid valgusteid, siis saab Ambilight tehnoloogia ühendada oma nutika valgustusega.

Ambilight Lounge funktsioon loob seinale rahuliku ja lõõgastava valgusefekti, mis sobib ideaalselt muusika kuulamiseks või raamatu lugemiseks. Ambilight Gaming loob mängude ajal energilise valgusefekti, mis aitab mängukogemust parandada.

Miks Google TV on hea valik?

Philipsi nutitelerid kasutavad Google TV platvormi, mis pakub suurt valikut populaarseid rakendusi, nagu Netflix, YouTube, HBO Max, Amazon Prime, Eesti Elisa ja Telia telekaäpid, ERR-i Jupiter jne. Kui mõni mobiiliäpp on suure ekraani versiooniga, siis on see Google´i platvormil tavaliselt olemas.

Google TV kasutajaliides on intuitiivne ja teeb rakenduste leidmise ja kasutamise lihtsaks. Lisaks leiduvad puldil eraldi nupud Netflixi ja Youtube´i jaoks ning hääljuhtimine, millega saab telerit diivanilt inglise keeles juhtida või midagi otsinguaknas otsida.

Mõned head näited

Philips on tuntud oma pikaajalise elektroonikaseadmete tootmise kogemuse ja usaldusväärsuse poolest.

Kui otsid algavaks suvehooajaks head kompaktset eksemplari suvilasse või mitte väga suure elutoaga korterisse, mis ülearu palju ruumi ei võtaks, siis sobib näiteks ideaalselt Philips 43″ PUS8118 UHD SmartTV (hind 379,99 eurot). Sellel on Ambilight, 4K eraldusvõime, Dolby Vision ja Dolby Atmos täielikumaks kinoelamuseks ning kiire HDMI 2.1 sisend näiteks mängukonsooli külge ühendamiseks.

Philips 55″ PUS8118 UHD SmartTV (hind praegu 499,99 eurot) on soodne alla viiesaja euro maksev piisavalt suure diagonaaliga mudel, mis sobib igasse elutuppa. Ühendustest on olemas kolm HDMI pesa, kõrvaklapiliides, LAN, optiline väljund ja USB. Puldil leidub ka Google Assistanti nupp nagu teistelgi mudelitel, mida vajutades saab häälkäsklustega otsida ja juhtida.

Philips 65″ PUS8118 UHD SmartTV (hind 679,99 eurot) tulevikukindel valik, sest suur, 65-tolline mudel teenib kaua ka siis, kui nõudmised kasvavad ja tahad saada tõelist kinoelamust. See teler on väga hea ka mängimiseks, sest pakub 4K kvaliteeti ja palju ühendusvõimalusi.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.