Täiesti võimalik: üliõhuke kümnetolline 4G tahvel alla 130 euroga

Tahvelarvuti on odavam kui nutitelefon, mis tähendab, et kui vajad suur ekraani kaasavõtmiseks, ei pea enam väga palju rahakotti tühjendama. Täiest mõistliku, ereda ekraani ja õhukese korpusega sülearvuti saab kätte hinnaga, millega üht keskmist nutitelefone ei pruugi enam saadagi.

Tahvelarvuti Chuwi Hi10 X Pro 4G (hind 129,99 eurot ehk praegu -70 eurot tavahinnast) pakub kõike, mida võiksid sellise suurusega seadmest tahta: kergust ja kompaktsust (paksus 9,15 mm, kaal 410 grammi), 1280 x 800 pikslist eredat IPS ekraani (400 nitti heledust on piisav ka õues vaatamiseks), 4G andmesidet ja kaht kaamerat: 8 MP taga, 5 MP ees. Seega võid selle tahvliga edukalt ka videokõnesid teha üle 4G võrgu.

Suur ekraan sobib väga hästi ka filmide vaatamiseks või mängimiseks. Filmielamust täiendab näiteks ruumiline helisüsteem tahvli mõlemal küljel, mis pakub kolmemõõtmelist heli. Striiminguteenuste sujuvaks esitamiseks on seadmel olemas Widevine L1 sertifikaat, mis kinnitab, et riistvara ei hakka liikuvat pilti näidates ülemäära puhverdama ja “hakkima”.

Unisoc T606 protsessorist pole küll ilmselt paljud kuulnud, kuid see on kaheksatuumaline ja piisavalt võimekas, et keskmise kasutaja kõik vajadused saaksid kaetud. Graafikakiip Mali G57 GPU on tuntum, see aitab mänge ja videoid paremini jooksutada.

128 GB välkmälu võib tunduda küll praegusel ajal natuke vähevõitu, kuid see mudel on varustatud ka eraldi mälukaardipesaga, millesse võib pista kuni 512 GB mälukaardi, mis peaks olema enamuse kasutajate vajaduste jaoks piisav.

Sama raami sees, kuhu käib TF mälukaart, on veel olemas pesad kahele SIM-kaardile, mis toetavad 4G andmesidet. WiFi tugi on mõistagi ka olemas ja see katab ka kiiret 5 GHz sagedusala.

6000 mAh akuga saab töötada kuni 9,6 tundi. Seega võib vedada ühe keskmise päeva tavakasutusega õhtuni välja, sest tahvel pole enamasti nii tiheda kasutusega kui telefon.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.