Tõeliselt hull pakkumine: äriklassi kvaliteediga Lenovo ThinkBook 15 alla 600

Kui Lenovo ThinkBook 15 (erihind praegu 599,99 eurot) tavahind võib olla isegi neljakohaline, siis praeguseks on see kukkund 400 eurot ja jäänud pidama alla 600 euro peal. Seda juhust peab kasutama, sest masin on tõesti mõeldud võimsaks kontori tööloomaks ja kes teab, millal selline võimalus jälle ette satub, sest erihind ei kehti igavesti.

Tegemist on Ryzen 5 protsessoriga mudeliga, mille aku tööaeg on 7,5 tundi, kuid 15-tollise ekraanisuurusega on seda päris palju. Kuuetuumalist protsessorit jahutab võimas tehisintellektiga jahutussüsteem.

Arvutil on paremal eraldi numbriklaviatuur, sees aga PCIe NVMe SSD, mis on kiirem, kui tavaline massmälu ja mahutab sel mudelil kuni 256 GB. Masin on laiendatav, sellele saab vajadusel lisada nii operatiivmälu kui ka M.2 SSD pessa teise salvestusseadme.

1,7 kg kaaluv sülearvuti on väga kerge, seda võid igale poole kaasa võtta ja 15-tolliselt ekraanilt saab teha enamuse töid ning muidugi ka mängida.

Turvalisuse tagab sisselülituse nupul olev sõrmejäljelugeja, universaalseks laadimiseks sobib aga USB C pesa. Muudest ühendustest on sel masinal veel USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1 (Always On) ja kaks USB-C 3.2 Gen 2 porti (andmeedastus, Power Delivery ja DisplayPort), lisaks eraldi HDMI pesa ning SD kaardilugeja. Isegi kaabliühenduse jaoks on eraldi Etherneti pesa, WiFi aga toetab uut 6. põlvkonna võrku.

USB C-st saab nii laadida kui monitoriga ühendada. Sel juhul võib lisaseadmed monitori külge ühendada, USB kaabel on ainuke, mis vaja ning sülearvutit saab kasutada puhta, juhtmevaba lauaga (välja arvatud see üks kaabel).

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.