Miterassa suur jõulumüük lööb hinnad alla

Pühad pole enam kaugel ning seepärast on paras aeg asuda kingikotti head ja paremat varuma. Miterassa suur jõulumüük pakub selleks suurepärast võimalust – siit leiab suuremaid ja väiksemaid tehnikavidinaid igas eas pereliikmetele ning seejuures soodsate hindadega.

Muusikasõpradele leiab jõulumüügilt suures valikus kõlareid ja kõrvaklappe. Mudel Marshallil Major IV, mis hiilgab puhta heliga, sobib hästi neile, kes eelistavad üle peas käivat varianti. Need kõrvaklapid saab ka mugavalt kokku klappida, et need palju ruumi ei võtaks, ning juhtmevaba lahendus laseb neid kasutada kuni 80 tundi järjest.

Bose väga kvaliteetsete kõrvaklappide valikust leiab soodushinnaga QuietComfort SE mudeli ja veidi kallima tavamudeli QuietComfort. Mõlemad pakuvad lisaks ka efektiivset mürasummutust ning tänu läbimõeldud kujundusele on neid väga mugav kanda.

Neile, kes eelistavad kõrvasiseseid klappe, on Bang & Olufsenil pakkuda BeoPlay EX mudel. Samamoodi mürasummutusega klapid hiilgavad oma helikvaliteedi ning pikalt vastupidava aku poolest. Soodsamas hinnaklassis on jõulude eel ka kerged, mugavad ja erksavärvilised Sony WF-C500 kõrvaklapid.

Kõlarite valik on jõulumüügil samuti suur ja lai. Siit leiab nii pisemaid mudeleid kui ka päris suuri peokõlareid nii Loewelt, Sonylt, Bang & Olufsenilt kui ka Sonoselt. Kõik need pakuvad nauditavad heli, juhtmevaba kasutust ning võimalust lemmikmuusika endaga igale poole kaasa võtta.

Kel plaan kodust kõlarikogu täiendada või sinna kvaliteeti lisada, vaadaku hea hinnaga Loewe, Bang & Olufseni või Sonose multiroom-kõlarite poole. Iga tootja kõlarid saab soovi korral ühte süsteemi siduda, et helielamusest maksimum võtta. Tänu ruumilisele helile kujuneb filmide vaatamine hoopis elamuslikumaks.

Kui aga soovitakse pildikvaliteet heliga samale tasemele viia, siis tuleb appi suur Sony telerite valik. Jõulufilmide vaatamiseks on pakkuda mudeleid ekraani diagonaaliga 43-tollist kuni 85-tollini. Olenevalt mudelist võib teleri kätte saada lausa 2500 eurot tavahinnast soodsamalt. Samuti on praegu valikus tavapärasest parema hinnaga kõige uuemaid Sony OLED mudeleid.

Loomulikult on mõeldud ka fotohuvilistele – hea hinnaga on saadaval nii kaameraid, objektiive kui ka lisavarustust. Värske Sony Cinema Line kaamera ILME-FX30 kere saab kätte tavahinnast 220 eurot soodsamalt, komplektis on ka mugav ja praktiline XLR-H1 käepide. Ka mälukaarte ja kaamera välku saab jõulumüügi ajal soodsamalt kui muidu.

Suurelt jõulumüügilt leiab alla hinnatud tehnikat väga suures valikus, seega tasub pilk peale visata. Tutvumiseks külasta Miterassa e-poodi, pakkumised on jõus kuni 24. detsembrini.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.