Tagasi kooli kampaania: uute tehnikavidinatega uude kooliaastasse

Taas on kätte jõudmas see aeg aastast, kus koolilapsed peavad koolikottidelt tolmu pühkima ning pinalis olevad pliiatsid ära teritama. See muidugi ei tähenda, et uus kooliaasta ei võiks lõbusalt ning koos uue telefoni või kõrvaklappidega tulla. Miterassa e-poest leiab kooliaasta alguse puhul mitmeid soodustusi ning väga hea hinnaga PlayStation 5 konsooli.

Esmakordselt pakub Miterassa PS5 mängukonsooli lausa 100-eurose soodustusega, mis toob kampaaniahinna alla 500 euro piiri. Kes nii heast pakkumisest osa soovib saada, peab aga kiirustama, sest mängukonsooli kampaaniahind kehtib kuni 27. augustini.

Sony PlayStation 5

Kui konsool juba olemas, siis e-poes on suur valik PS4 ja PS5 konsoolimänge, mille soodustused ulatuvad kuni 75 protsendini. Ja ka Sony DualSense pult on kampaania ajal väga hea hinnaga. Kui oled jalkafänn ja tahad koos sõbraga mõõtu võtta, siis leiad e-poest hea pakkumise Sony DualSense puldi ja FIFA 23 mängu komplektile.

Kampaania raames on ka kõlarite ning kõrvaklappide valik suur. Päris väikestele sobivad mudelid BuddyPhones School Plus ja Wave – nende puhul on kasutatud spetsiaalset, painutamis- ja väänamiskindlat materjali. Samuti on neil olemas kaitse liiga valju heli eest.

BuddyPhones Wave

Neile, kes otsivad mürasummutusega klappe, on pakkumisel WF-C700N mudel. Erksate värvidega klappidel on 7,5 tundi vastu pidav aku ning IPX4 pritsmekindlus. Väga hea soodustusega on hetkel saadaval ka samaväärsete omadustega Sennheiseri mudel CX Plus.

Kes eelistab üle pea käivaid klappe, sellele pakub head valikut nii Sony, Sennheiser kui Bose. Premium-klassis on kindlapeale minek Bose QuietComfort 45. Nende aku kestab kuni 24 tundi ning tänu spetsiaalsele mürasummutusrežiimile saad end ümbritsevast keskkonnast täiesti välja lülitada. Muidugi on valikus ka soodsamaid mudeleid, mis samuti mürasummutust pakuvad, nagu näiteks Sennheiser HD 450BT.

Sennheiser CX Plus

Juhtmevabade kõlarite hinnad algavad 40 eurost, aga eriti soodsalt saab kätte Sony SRS-XE200 mudeli. Tänu kompaktsele kujule on seda hea nii kaasa võtta kui kodus kasutada. Kõlar on hetkel 150-eurosest tavahinnast lausa 47 protsenti soodsam.

Suur valik kaasaskantavaid kõlareid ning ribakõlareid on hea hinnaga saadaval ka Boselt. SoundLink Revolve II silinderkõlar võimaldab muusikat kuulata 360-kraadi ulatuses enda ümber ning teha ka telefonikõnesid. IP55 tolmu- ja veekindlus teeb sellest mudelist hea kaaslase matkal.

Bose SoundLink Revolve II

Teleriheli viimiseks uuele tasemele on Bosel pakkuda ribakõlar Smart Soundbar 900, mis koostöös Bass Module 700 bassikõlariga tagab ülima helielamuse. Kes soovib soodsamat lahendust, sellele on Sonyl pakkuda komplekt, kuhu kuuluvad lisaks ribakõlarile ja bassielemendile ka tagakõlarid veelgi kaasahaaravama heli jaoks.

Kui on aga soov alustada uut kooliaastat uue nutitelefoniga, leiab sooduspakkumiste hulgast nii Sony Xperia 1 IV kui ka Xperia 5 IV mudeli. Lisaks tavalisest odavamale hinnale saavad kõik ostjad kaasa väga kvaliteetse paari kõrvaklappe – WH -1000XM4.

Kõikide pakkumistega saad lähemalt tutvuda Miterassa e-poes. Kampaania kestab 10. septembrini käesoleval aastal.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.