Red Doti disainiauhinna võitnud uued Loewe Bluetooth-kõlarid on kohal

We.Hear 2 Bluetooth-kõlar.Foto: Miterassa.

Mainekas Saksa tehnikaettevõte Loewe on endale nime teinud esmaklassilise teleritootjana. Nüüd on ettevõte võtnud telerite kõrvale ka palju populaarsust kogunud Bluetooth-kõlarid. We. HEAR 1 ja We. HEAR 2 kõlarid jäävad silma just oma disaini poolest ja on kusjuures pälvinud 2021. aastal ka Red Doti auhinna.

We HEAR 1 näol on tegu võrdlemisi kompaktse ja kerge Bluetooth-kõlariga, mida saab hõlpsasti igal pool kaasas kanda. Samas We HEAR 2 on suurem ja võimsam kõlar, mis sobib suurepäraselt näiteks väiksematele koosviibimistele meeleolu loomiseks.

We. Hear 1 ja We.Hear 2 on oma mõõtmetelt küll erinevaid, ent see-eest sisuliselt identse silindrilise kujundusega. Võimsuse osas pakub WE HEAR 1 2x 15 W RMS ja 60 W kokku. We.Hear 1 suudab aga toota 2x 10 W RMS ja tippvõimsust kuni 40 W.

We.Hear 2 on mõistagi varustatud suurema akuga – 4000 mAh, mis võimaldab muusikat kuulata kuni 17 tundi. We.Hear 1 kasutab 2000 mAh akut ja kestab keskeltläbi 12–14 tundi. Bluetooth ühendus (SBC koodek) on stabiilne kuni 10 meetri raadiuses.

Loewe We. HEAR 1 kõlar.Foto: Miterassa.

Nii We. HEAR 1 kui ka We. HEAR 2 on saadaval erinevates värvitoonides, sealhulgas näiteks punane, sinine, tumehall ja hõbedane. Seadmete kaasaskandmise teeb mugavamaks puuvillane rihm. Ka pritsmete pärast pole tarvis muretseda, sest mõlemale kõlarile on antud IPX6 veekindlus, mis võimaldavad neid kasutada ka vihmaste ilmadega.

Uuete Loewe Bluetooth-kõlarid on saadaval Miterassa e-poes. Loomulikult on võimalik kõlarite helis ka ise veenduda – tuleb lihtsalt Miterassa esindusse minna ja neid kohapeal proovida.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.