Sonose kõlarite suvine sooduskampaania on alanud!

Kui oled otsimas kvaliteetseid kodukõlareid, mis pakuvad lisaks võimsale helile ka nutikaid lahendusi ning paindlikku kasutust, siis tasub üle vaadata Sonose kõlarite valik. Eriti nüüd, mil nende hinnad on kampaania raames tavapärasest soodsamad.

Sonos pakub kõlareid mitmes kategoorias. Kõige kompaktsem on nende Roam-nimeline kaasaskantav kõlar. See mahub muretult seljakotti ning on tänu IP65 tolmu- ja veekindlusele ka ilmastikuoludele vastupidav. Kasutada saab seda nii Bluetooth- kui ka wifi-ühendusega ning ühe laadimiskorraga kuni 10 tundi järjest.

Kes vähe mahlakamat ja võimsamat kuulamiskogemust otsib, kuid ka kaasaskantavust oluliseks peab, selle jaoks on saadaval suurem Sonos Move 2 kõlar. Aku kestab sel kuni 24 tundi ning sarnaselt väiksemale mudelile pakub see nii Bluetooth- kui ka wifi-ühendust. See tähendab, et mõlemat kõlarit saab kasutada nii iseseisvalt kui ka teiste Sonose kõlaritega samasse süsteemi ühendatuna.

Koduse helisüsteemi täiendamiseks on Sonosel samuti mitu valikut. Alustame teleritele mõeldud ribakõlaritest, mis seriaalide ja filmide heli täiesti uuele tasemele viivad.

Näiteks soodsamate sekka kuuluv Sonos Ray suudab oma kompaktsusest hoolimata kuulajani tuua väga detailse ja tasakaalus helipildi. Sonos Beam 2 lisab Dolby Audio võimekuse ja pakub veelgi nüansirikkamat kuulamiskogemust. Tõelise premium-klassi heli saad aga koju kätte tuua ribakõlariga Sonos Arc, millele juba bassielemendid sisse ehitatud.

Kellele selle bassist aga väheks jääb, saab süsteemi täiendada eraldiseisva bassikõlariga SUB, mille unikaalse kujuga korpusesse on mahutatud kaks elementi, mis esitavad veenvalt ka väga madalaid helisid.

Lisaks bassikõlarile on praegu hea hinnaga ka Era 100 ja Era 300 kõlarid, mis koduse süsteemi helipilti ruumilisust toovad. Neid saab kasutada näiteks teleriheli täiendamiseks tagumiste kõlaritena või kasutada iseseisvalt.

Sonose kõlarite seadistamise teeb kiireks ja mugavaks nutirakendus. Lisaks heli tugevuse reguleerimisele saab selle kaudu panna kõlarid heli esitama sünkroonis, kuulata muusikat otse voogedastusplatvormidelt ja sättida heliparameetreid oma maitse järgi.

Juhtimise muudab lihtsamaks häälkäskluste kasutamine ning Sonos Trueplay tehnoloogia aitab heli ruumi kuju ja mööbli paigutuse järgi täpselt paika panna.

Kampaania raames on võimalik Sonose toodete ostult saada soodustusi 45 eurost kuni 209 euroni. Seega tasub minna ja valik omaga silmaga üle vaadata. Teha saab seda kõige mugavamalt Miterassa e-poes. Kui on soov ka oma kõrvaga kõlarite kvaliteedis veenduda, siis tuleks külastada Miterassa salonge.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.