Sonos tutvustas uut kaasaskantavat juhtmevaba kõlarit Move 2

Sonos täiendas taas oma kõlaririvi ning lisas sinna Move’i kõlari uue ja parema versiooni. Move 2 pakub uuenenud kujundust, stereoheli ning vastupidavamat akut.

Võrreldes eelmise mudeliga on kõlari mõõtmed jäänud samaks (241 x 160 x 127 mm) ning ka kaal (3 kg) pole muutunud. Küll aga on kõlar juurde saanud modernsema juhtpaneeli puutetundlike nuppudega ning unikaalse helitugevuse muutmiseks mõeldud riba, mida mööda näppu liigutades heli valjemaks või vaiksemaks muutub.

Kõlari seest leiab kaks tviiterit, mis võimaldavad esitada stereoheli, ning lisaks ka keskmiste ja madalate sageduste esitamiseks mõeldud kõlarielemendi. Lisaks on seadmes ka kolm D-klassi digitaalset võimendit, mis aitavad luua Sonosele omast unikaalset helipilti.

Ühenduste uuenenud standardid võimaldavad kõlaril sujuvamalt töötada. Kasutusel on Wifi 6 standard, Bluetooth-ühendus on viidud 5. versiooni peale ning väliste seadmete ühendamiseks kaabli kaudu on olemas eraldi pesa. Tänu kaasajastatud standarditele on ooteolekus kõlari energiatarbimine vähenenud kuni 40 protsenti.

Seadet saab juhtida häälkäsklustega, kasutades kas Alexa assistenti või Sonose enda oma. Samuti toetab Move 2 Apple AirPlay 2 standardit, mis võimaldab iPhone’i ja iPadi omanikel oma nutiseadmeid mugavalt ühendada.

Move 2 aku on palju vastupidavam: kui eelmise mudeli aku tööaeg oli umbes 10 tundi, siis uuel on see isegi kuni 24 tundi. Muretsema ei pea välioludes kasutuse pärast, sest kõlaril on olemas IP56 vee- ja tolmukindlus.

Uus kõlar võimaldab sarnaselt vanale grupeerida kaks samasugust kõlarit omavahel ning seeläbi saavutada veelgi kaasahaaravamat heli. Sonose Trueplay-tehnoloogia abil saab aga kindel olla, et kõlar esitab vastavalt paigutusele ja keskkonnale alati parimat võimalikku heli. Juhtimise muudab mugavaks Sonose rakendus, mille kaudu saab kõlareid ühe süsteemi all viia, heli seadistada ning valida mugavalt heli esitamise allikaid.

Move 2 on saadaval Miterassa e-poes kahes klassikalises Sonose värvitoonis – valge ja must. Eeltellimine algab 13. septembrist ning müüki jõuab kõlar alates 20. septembrist.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.