Otsid sülearvutit mängimiseks või hoopis kodukontoris kasutamiseks? MSI aitab mõlemad mured lahendada

MSI Modern 15 12B

Olgu uue kooliaasta hakul vaja sülearvutit kooli- ja kontoritöö tarbeks või mänguhuvilisele, abi leiab MSI mudelikuvalikust. Mudelite Thin GF63 12UDX ja MSI Modern 15 B12M protsessorid on tasemel, mälumahtu on neil piisavalt ja lisad mugavad.

MSI Modern 15 B12M

Kui otsid klassikalist sülearvutit, mida saaks ühtmoodi hõlpsalt kasutada nii kodus kui ka kontoris, on MSI valikus selleks ideaalne mudel. Modern 15 B12M on loodud igapäevaseks kasutuseks ning tänu 12. seeria Intel Core i5 protsessorile saab see kenasti hakkama kõigi ülesannetega.

Integreeritud graafikakaart Intel Iris X toetab omalt poolt jõudlust ning muudab multitegumtöö lihtsaks ja meelelahutuse kuvamise sujuvaks. 8 GB RAM mälu ja 512 GB sisemälu võimaldavad aga muretult andmeid töödelda ning neid varundada.

Tänu 15-tollise ekraaniga korpusele mahub klaviatuuri kõrvale ka numbriklahvistik, mis on suureks abiks kooli- ja kontoritöö puhul. Peale selle avaneb Modern 15 B12M ekraan 180 kraadi, unikaalse võimalusena saab selle lauale asetada ning nupuvajutusega ekraanikuva ümber keerata. Nii on mugav anda oma projektidest ülevaade kolleegidele või koolikaaslastele.

Kõigest 19,9 mm paksuse korpuse külgedelt leiab piisavalt ühendusi, mis töö tegemisele kaasa aitavad. Välise ekraani ühendamiseks on olemas HDMI-pesa, muude seadmete jaoks kaks tava-USB- ja kaks USB-C-pesa. Ühte USB-C-porti on võimalik kasutada nii arvuti enda kui ka teiste seadmete laadimiseks. Eraldi on olemas ka kõrvaklapi-, laadimiskaabli- ning MicroSD-mälukaardi pesa.

MSI Thin GF63 12UDX

Kui aga on plaanis kasutada sülearvutit ka mängimiseks, pakub MSI head ja soodsat mudelit Thin GF63 12UDX.

Ka selles on Inteli 12. põlvkonna i5-seeria protsessor, kuid nõudlike mängudega hakkama saamiseks on lisatud võimas graafikakaart NVIDIA GeForce RTX 3050. NVIDIA DLSS-i tehnoloogia tagab mängude juures vajaliku jõudluse igal hetkel ning hoolitseb ka selle eest, et pildikvaliteet ei langeks.

Graafikakaarti sisse ehitatud kiirte jälgimise tehnoloogia oskab varje ja valgust kuvada sarnaselt reaalse maailmaga, mis viib mängude graafika täiesti uuele tasemele. Mänguriarvuti juures on alati tähtsal kohal ka komponentide piisav jahutus ning selle jaoks on MSI loonud Cooler Boosti tehnoloogia. Võrreldes muude mänguriarvutitega jahutab see sisekomponente 10 protsendi võrra tõhusamalt ning muudab arvuti samal määral ka vaiksemaks.

15,6-tolline ekraan on samuti valitud mängureid silmas pidades. Selle 144-hertsine ekraani värskendussagedus aitab muuta liikumise sujuvaks ning seeläbi muudab ka mängukogemuse nauditavamaks.

Ka Thin GF63 12UDX on varustatud piisava arvu ühendustega. Korpuse külgedelt leiab nii tava-USB- kui ka USB-C-pesa, eraldi laadimispesa ning võimaluse ühendada võrgukaabel otse arvuti külge. Olemas on ka HDMI-pesa, kui on soov kuvada pilti suuremalt ekraanilt, ning ka Kensington Locki lüliti.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.