SteelSeries Arctis Nova 1 peakomplekt sobib igal platvormil mängimiseks

SteelSeries pakub mängimiseks mõeldud lisaseadmeid, nende hulgas hiiri, klaviatuure ja ka kõrvaklappe. Viimaste valik on päris suur ja erinevatest mudelitest oleme varasemalt ülevaate andnud ka selles blogipostituses.

Nüüd on aga hea ja soodne võimalus soetada endale kvaliteetsed mängurikõrvaklapid, sest Arctis Nova 1 mudel on saadaval soodushinnaga.

Kõrvaklappide juures on suurt rõhku pööratud nii kandmismugavusele kui ka mängude helile ning omavahelisele suhtlusele. Klappide kaal on viidud võimalikult väikeseks, et need pikkade mängusessioonide ajal pead ei koormaks. Samuti saab klappide asendi seadistada endale meelepäraseks ning veniv riideosa pealael aitab kaalu ühtlaselt jaotada.

Nova Acoustic System hoolitseb selgete kõrgete helide eest ning lisab ka madalat bassi. Kasutajale on antud võimalus erinevaid parameetreid muuta. Näiteks saab soovi korral esile tõsta madalamaid sagedusi, et oleks paremini kuulda läheneva vaenlase samme. 360-kraadine ruumiline heli aitab aga kiirelt tuvastada püssilasu või läheneva kopteri suuna.

Mürasummutav mikrofon korrigeerib heli tiimikaaslastega vesteldes vastavalt ümbritsevale keskkonnale. Tehisintellekti algoritmil põhinev süsteem kaotab taustalt klahvide klõbina või muud segavad helid, et saaksid täielikult keskenduda mängule. Mikrofoni kasutuse muudab mugavaks ka selle väljatõmmatav disain.

Tänu 3,5 mm kaabliga ühendusele saab Arctis Nova 1 klappe kasutada iga platvormiga, olgu selleks arvuti, konsooli või nutiseade. Kiirklahvide abil on võimalik mugavalt heli reguleerida või see nupuvajutusega täielikult vaigistada.

SteelSeries Arctis Nova 1 ostmiseks on kõige mugavam suunduda Miterassa e-poodi. Sooduskampaania kestab kuni 11. veebruarini, seega tasub huvilistel kiirustada.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.