Steelseries pakub laia valikut kõrvaklappe mänguritele

Peale võimeka riistvara, mis mängusid sujuvalt jooksutab, on mänguritele väga olulised ka kvaliteetsed kõrvaklapid. Tuntud arvuti lisatarvikute brändi Steelseries kõrvaklapid on saadaval ka Miterassa e-poes, mille laiast valikust leiab endale sobiva mudeli igaüks.

Seeria Arctis klapid

Need üle pea käivad klapid on peas väga mugavad ning juba nende kujundus tekitab loomuliku mürasummutuse. 40 mm suurused kõlarielemendid edastavad selget ja detailirikast heli.

Nagu mänguriklappidele kohane, leiab kõigilt Arctisi mudelitelt ka mikrofoni. Selge ja arusaadava suhtluse tagab kvaliteetne mürasummutus. Kui Arctis 1 mudelil on eemaldatav mikrofon, siis teistel mudelitel on võimalik mikrofoni mugavalt korpuses sisse-välja liigutada.

Steelseries Arctis 7

Kõigil mudelitel on ühendamiseks 3,5 mm helikaabel, samuti saab neid ühendada juhtmevabalt USB kaudu – Arctis 5 kasutab selleks USB A ühendust ning Arctis 7+ USB C ühendust. Arctis 3 mudeliga saab aga näiteks kuulata ka telefonist muusikat, sest sellel on olemas Bluetoothi võimekus.

Kes ootab mängukogemusest suuremat efekti, see valigu Arctis 5 mudel, millel on RGB-valgustus ja olemas ka DTS:Headphone X v2.0 ruumiline heli.

Kõige vingem on aga Arctis 7+ juhtmevaba komplekt, mille heli on tänu ClearCast kahesuunalisele mikrofonile kristallselge ning mis tänu sisseehitatud akudele töötab kuni 30 tundi järjest.

Seeria Arctis Nova

Nova seeria mudelitele on lisatud samanimeline helisüsteem, mis pakub veelgi paremat helikogemust – seda nii mängides kui ka muud meelelahutust nautides.

Selle seeria kõrvaklapid sobivad nii arvutil kui ka muudel platvormidel mängimiseks. Kes hindab efektsemat välimust, selle jaoks on hea valik mudel Arctis Nova 3.

Kõikide Arctis Nova kõrvaklappide kõrvapadjad on kaetud pehme Memory Foam kattega. Arctis Nova Pro kõrvaosa on kaetud tehisnahaga.

Steelseries Arctis Nova 7

Nova seeria klapid on kaalult kerged, seega on need mugavad ka pikemat aega peas olles. Nova 1 ja Nova 3 mudeleid saab ühendada 3,5 mm kaabliga ja USB kaudu, Nova 7 ja Nova Pro klappe saab kasutada ka akutoitel.

Endale sobivate omadustega mudeli saad välja valida Miterassa e-poest. Kui aga soovid mõne konkreetse mudeli kohta täpsemat infot, siis tasub külastada tootja kodulehte.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.