Eestiski on pea igal nädalal mõni õngitsuspettuse juhtum – viimati näiteks üritati pangalehekülgi imiteerides kasutajatelt välja petta paroole ja kasutajatunnuseid ning mitmetel juhtudel see õnnestuski. Google otsustas sellele epideemiale veidigi piiri panna hariva veebilehega, mis seletab, kuidas õngitsuslehed töötavad ja kuidas neid ära tunda.
Uus veebileht Safe.page seletab lihtsalt lahti, mismoodi kasutaja ära petetakse. Näiteks selle asemel, et minna Google.com lehele, võib õngitseja pakkuda välja aadressi G00GLE.COM, kus pealtnäha on kõik õige, aga tegelikult asendati o-tähed nullidega. Kui õngitsusleht imiteerib veel originaali disaini ja välimust, siis kiirustav kasutaja võibki kogemata oma parooli sinna võltslehele sisestada. Kuna paljud õngitsuslehed tegutsevad automaatselt, siis on sekund hiljem juba hilja kahetseda – tõenäoliselt on pahategu juba sündinud ja lekkinud parool ära kasutatud.
Kuid lisaks õpetlikule animeeritud piltidega veebile pakub Google välja ka võimaluse veebiturvalisust suurendada uute tipptasemel domeenidega, mida kontrollitakse eriti põhjalikult ja mille laiend ise juba garanteerib kõrgemal tasemel turvalisuse. Need tippdomeenid on .page, .app ja .dev. Neid saab kasutada vaid ainult HTTPS-ühendusega ehk üle krüpteeritud andmeühenduse.