Zone+ WordPress Assistent: tee koduleht valmis välkkiirelt!

Enam ei pea kalli raha eest palkama itimehi, kes aitaksid kodulehe valmis ehitada – Zone’i uue teenusega Zone+ WordPress Assistent saab sellega igaüks ise hakkama ja ajakulu on pea olematu.

Lihtne ja kiire protsessor

Assistent kasutab maailma üht populaarseimat sisuhaldustarkvara WordPress. Sel on väga suures valikus erinevaid teemasid ning pistikprogramme, mis lehe haldust hõlbustavad ning kasulike lisafunktsioonidega täiendada aitavad.

Alustamiseks pole tarvis teha muud, kui küsitud väljale kirjutada oma ettevõtte tegevusvaldkond. Sealt edasi saabki valida endale meelepärase veebilehe kujunduse ning paika panna selle struktuur ning erinevate elementide asukohad.

Järgmise sammuna antakse ohjad üle tehisintellektile, kes nende parameetrite abil kogu asja valmis genereerib. Viimase sammuna saad teha pisimuudatusi ja kohendusi, et loodud leht ainulaadseks muuta.

Abi on alati käepärast

Assistendi abi ei piirdu ainult lehe loomisega. Tema tuge saab kasutada ka edasiste tegevuste ja sammude juures. Näiteks aitab ta serverisse paigaldada kõik tarvilikud pistikprogrammid, üles laadida pilte ja teksti.

Samuti võid olla kindel, et sinu kasutuses on alati värskeim WordPress Assistendi versioon. Automaatsete uuendustega ajakohastatakse regulaarselt tuumikfaile, pistikprogramme ja valitud WordPressi teemat.

Kodulehe loomiseks tuleb kõigepealt Zone’i lehelt välja valida omale meelepärane serveriteenuse pakett. Neid on saadaval kolm.

  • Starter – see pakett sobib hästi, kui alustad oma esimese kodulehe tegemist ning soovid ennast Internetis nähtavaks teha.
  • Business – kindel valik kasvava e-äri püstihoidmiseks, suurem maht veebile ja e-postile ning rohkem samaaegseid veebikülastajaid.
  • Pro – parim valik suurema külastatavusega WooCommerce’i e-poele või portaalile.

Olenevalt paketist saad valida kettamahu suuruse ja postkasti mahu. Mida kõrgema taseme pakett, seda rohkem lisavõimalusi ja rohkem jõudlust.

Pole vahet, millise neist valid, üks on kindel – WordPress Assistendi kasutus ei too kaasa täiendavaid lisakulutusi ja jääb alati tasuta osaks Zone’i serveriteenusest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.