Need tehisintellektipõhised WordPressi pistikprogrammid teevad su elu lihtsamaks

Tehisintellekt on tormina vallutamas igat valdkonda ning kodulehe halduski pole sellest puutumata jäänud. Nii on ka WordPressiga, mille pistikprogrammid tehisintellekti oskusi aina enam ära kasutavad. Siit leiad mõned head abilised, mis haldust lihtsamaks muudavad.

Divi AI

Divi AI on saadaval nii eraldi teemana kui ka WordPressi pistikprogrammina. Selle abil on võimalik genereerida pealkirju ja tekste, andes ette parameetrid, mis määravad stiili.

Samuti saab selle abil genereerida unikaalseid pilte, mida kodulehel kasutada. Lisaks pakub tööriist võimalust olemasolevaid pilte oma äranägemise järgi kohendada.

AI Engine

Eelnevaga sarnast lahendust pakub pistikprogramm AI Engine, mis oskab ChatGPT abil tekste luua ning pakub ka piltide genereerimise võimalust.

Sinna juurde saab kasutada eksperimentaalset lisa, mis võimaldab olemasoleva teksti tõlkeid korrigeerida – hea variant neile, kes kasutavad näiteks mitmekeelseid veebilehti.

Samuti saab selle tööriista integreerida teiste tehisintellektil põhinevate pistikprogrammidega, et omada ühtset ülevaadet ja võimalust seadistada neid kõiki ühest kohast.

AIOSEO

Kui otsid aga abivahendit, mis aitaks protsesse automatiseerida ning sisu otsingumootori jaoks sõbralikuks optimeerida, tuleb appi AIOSEO.

See võimaldab koostada kodulehe sisukaardi ehk sitemap’i, ühendada erinevaid sotsiaalmeediakanaleid kodulehega ning analüüsida SEO toimimist. Samuti saab seda kasutada näiteks metakirjelduste genereerimiseks.

Tidio

See pistikprogramm aitab juhul, kui otsid lahendust kliendisuhtluse paremaks organiseerimiseks. Tidio pakub tehisintellekti abil toimivat vestlusrobotit ning võimaldab töövoogu automatiseerida.

Kuigi kõiki neid võimalusi saab kasutada tasulise variandi puhul, mis on üpris kõrbeda hinnaga, on olemas ka tasuta versioon, mille abil saad Tidio sobivust katsetada.

Quttera Web Malware Scanner

Veebilehe turvalisuse tagamiseks pole ükski abivahend liiast, seepärast tasub pilk peale heita ka sellele pika nimega pistikprogrammile.

Quttera Web Malware Scanner aitab silma peal hoida kahtlastel välistel linkidel ning analüüsida sisu potentsiaalse pahavara tuvastamiseks.

Boonus: Zone+ WordPressi Assistent

Kel alles plaan kodulehte looma asuda, aga täpset visiooni veel pole või on selle loomiseks abi tarvis, saab ära proovida Zone’i enda uue abimehe.

Kõigest mõne klikiga loob Zone+ WordPressi Assistent tehisintellekti abil kodulehe tooriku, mida saab vastavalt enda vajadustele sättida ja muuta.

Kogu protsess ei lõpe aga seal. Assistent on abiks ka edasiste tegevuste juures ning aitab kogu sisu värskena hoida. Huvi korral loe selle kohta lähemalt Zone’i veebilehelt.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.