Need tehisintellektil põhinevad tööriistad aitavad kõige paremini sotsiaalmeediat hallata

Kui kasutad turundamiseks igapäevaselt sotsiaalmeediat, võib mitme platvormi sisu haldamiseks parajalt aega kuluda. Selleks, et töövoog oleks sujuvam ning asjad kiiremini tehtud saaksid, otsisime välja mõned tööriistad, mis tänu tehisintellekti abile haldamist lihtsustavad.

Vista Social

Kui kasutad turunduseks mitut sotsiaalmeedia platvormi, on hea mõte neid kõiki ühest kohast hallata. Vista Social täpselt selle võimaluse annabki – saad ülevaate erinevatel platvormidel toimuvast, postitusi planeerida ning jälgijatega suhelda.

Tehisintellekt aitab Vista Social platvormil sisu tekste luua ning kohandada neid vastavalt sellele, millist platvormi postitamiseks kasutatakse.

Buffer

Tööriist nimega Buffer annab postituste loomisel veelgi suurema vabaduse. Nimelt oskab see vastavalt platvormile teksti sisu kohendada ja vormindada. Tööriist genereerib sobiva teksti nii TikToki kui ka LinkedIni sotsiaalmeedias kasutamiseks.

Kasutajale antakse mitu varianti, mille vahel valida ning kui ideedest puudu jääb, tuleb AI ka selle juures appi. Lisaks annab Buffer mugava ülevaate jälgijaskonnast – nende sugu, vanus ning asukoht.

FeedHive

FeedHive on kõikehõlmav sotsiaalmeedia majandamise platvorm. Siin saad sisu avaldamist ajastada ning sisu kirjeldusi ja teemaviiteid luua automaatselt. Kõige selle juures on abiks tehisintellekt, mis jagab ideid ning vastavalt kogutud andmetele oskab soovitada ka avaldamisaega ja õigeid teemaviiteid.

Kõige selle juures pakutakse kasutajale laiamahulist statistikat ja andmeid, mille abil jälgijaid veelgi paremini sihtida ja postitustest maksimum võtta.

Predis.ai

Kui soovid postitusi lisaks tekstile ka videoga ilmestada, aitab Predis.ai-nimeline tööriist. Tehisintellektile tuleb ette sööta andmed, mis laadi postitust soovitakse luua ning vastavalt sellele pakub programm välja erinevad variandid.

Kõiki neid saab vastavalt oma soovile kohendada ja sarnaselt teistele tööriistadele võimaldab ka Predis.ai postitusi ajastada ning neid automaatselt vajalikule platvormile üles laadida.

Flick

See tööriist tuleb appi siis, kui postituste ideedest nappus tekib. Flick aitab uusi ideid genereerida ning postituste sisu luua vastavalt ette antud kirjeldustele ja teemadele. Lisaks tuleb tehisintellekt appi sisu taaskasutamisel ning annab ideid, kuidas vanu teemasid ja postitusi uuesti esitada.

Samuti saab Flicki kaudu platvormidel avaldada ka sisu ning avaldamiseks mõeldud aega ise sättida.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.